Aktualności, promocje...

Nowe prawo dotyczące opon zimowych w Szwecji

W Szwecji zostało właśnie zaostrzone prawo dotyczące stosowania opon zimowych w ciężkich pojazdach. Od grudnia przepisy te będą obejmować także pojazdy z zagranicy.

Koncepcyjne opony Goodyeara z technologia BioIsoprene

Pierwsze na świecie koncepcyjne opony Goodyear, wyprodukowane z wykorzystaniem technologii BioIsoprene(tm), zadebiutowały w tym tygodniu w wersji pokazowej podczas Konferencji Klimatycznej ONZ w Kopenhadze.

Nadchodzi czas łańcuchów śnieżnych

Zdaniem ekspertów, każdy samochód powinien być wyposażony w komplet łańcuchów śnieżnych. Pojazd z zamontowanymi łańcuchami powinien poruszać się z maksymalną prędkością max. 40 km/h.

Ciężarowy Continental na YouTube

Krótkie filmy, a na nich żywa, dynamiczna akcja. Dużo samochodów i to zdecydowanie tych najcięższych wagowo oraz Ci najważniejsi aktorzy czyli zawodowi kierowcy z milionami przejechanych kilometrów, często w ekstremalnych warunkach drogowych.

Bezpieczna zima z Goodyearem

W konkursie Goodyeara na portalu Moto.pl do wygrania kursy doskonalenia techniki jazdy, a dla najlepszych zmagania o tytuł Mistrza Zimowej Jazdy.

Airbus A350 XWB na oponach Bridgestone

Bridgestone dostarczy opony dla samolotu pasażerskiego nowej generacji Airbus A350 XWB. Koncern wyposaży nowy model w opony RRR (Revolutionarily Reinforced Radial) o zaawansowanej konstrukcji radialnej.

Wyniki Bridgestone e-reporter 2009

Bridgestone, wyłączny dostawca opon dla Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA, Serii GP2 oraz Mistrzostw Świata MotoGP, ogłosił, że holenderski student i ambitny reporter, Tim Biesbrouck, został wybrany głównym zwycięzcą konkursu Bridgestone e-reporter 2009.

Prasa chwali opony zimowe Continental

W najnowszych testach opon zimowych przeprowadzonych przez dziennikarzy z niemieckich czasopism „AutoBild” i „Auto Zeitung” ogumienie Continental ContiWinterContact TS 830 zostało uznane za „wzorowe" i „wysoce rekomendowane", co odpowiada najwyższym ocenom przyznawanym w dziennikarskich testach.

Podwójna zimowa promocja Fuldy

Właśnie rozpoczęła się  zimowa kampania promocyjna marki Fulda pod hasłem „Fulda - podwójna ochrona na zimę”.

Test opon zimowych - Continental wygrywa

W 2009 roku, po raz kolejny, opony zimowe Continental zdobyły najwyższe oceny w testach ogumienia przeprowadzonych przez ekspertów na zlecenie czołowych czasopism motoryzacyjnych i automobilklubów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Właściwa opona zmienia wszystko

Michelin rozpoczyna swoją pierwszą globalną kampanię reklamową. Nowe hasło kampanii – „Właściwa opona zmienia wszystko” – ma pokazać w mediach na całym świecie konkurencyjną przewagę opon Michelin.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych