Ciężarowy Continental na YouTube

Krótkie filmy, a na nich żywa, dynamiczna akcja. Dużo samochodów i to zdecydowanie tych najcięższych wagowo oraz Ci najważniejsi aktorzy czyli zawodowi kierowcy z milionami przejechanych kilometrów, często w ekstremalnych warunkach drogowych.

Zapraszamy na YouTube do niedawno uruchomionego kanału informacyjnego o oponach ciężarowych firmy Continental.

Kierowcy ciężarówek z wielu europejskich krajów, także z Polski, dzielą się z internautami swoimi doświadczeniami i uwagami wynikającymi z eksploatacji ogumienia Continental. Widzimy opony poddawane próbom na torach testowych a także oglądamy je podczas normalnej, codziennej, żmudnej eksploatacji.
Dział opon ciężarowych Continental utworzył nowy kanał na YouTube. Ma on za zadanie bieżące informowanie klientów, sympatyków, fanów motoryzacji o produktach wagi ciężkiej naszej firmy, a także archiwizowanie materiałów prasowych oraz szeroką popularyzację filmowych materiałów informacyjno - technicznych dotyczących prawidłowej eksploatacji opon ciężarowych i usług serwisowych firmy Continental. Bardzo często ich autorami są dziennikarze z różnych krajów uczestniczący w rajdach i testach organizowanych przez koncern Continental. Ale nie tylko. Planujemy również prezentować materiały kręcone przez sympatyków, kierowców, pracowników Continental np. relacje z prezentacji nowych produktów. Zapraszamy do odwiedzania nowego kanału informacyjnego. Prosimy także o komentarze dotyczące zawartości kanału i poszczególnych filmów.
Kanał można odwiedzić klikając na bezpośredni link: http://www.youtube.com/user/continentaltruckpllub przez naszą stronę www.continental-truck-tires.plklikając na przycisk „Wideo Galeria” na bocznym menu strony.

Continental ze sprzedażą przekraczającą 24 miliardy euro, jest jedną z pięciu największych na świecie firm w branży dostaw dla przemysłu motoryzacyjnego. Dostarczając opony, systemy hamulcowe, komponenty układów napędowych i systemów podwozi, oprzyrządowanie, elektronikę samochodową i elastomery techniczne, korporacja przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa jazdy i ochrony światowego klimatu. Korporacja zatrudnia obecnie około 134.000 pracowników w prawie 190 lokalizacjach w 37 państwach.
Dział opon koncernu Continental jest Oficjalnym Sponsorem Mistrzostw Świata FIFA 2010TM, które odbędą się w Afryce Południowej.

Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj