Bezpieczna zima z Goodyearem

W konkursie Goodyeara na portalu Moto.pl do wygrania kursy doskonalenia techniki jazdy, a dla najlepszych zmagania o tytuł Mistrza Zimowej Jazdy.

goodyear_bezpieczna_zima.jpgRusza konkurs „Bezpieczna zima z Goodyerem”, organizowany przez Goodyear Dunlop Tires Polska i portal motoryzacyjny Moto.pl. Do 5 listopada br. na stronach Moto.pl 20 kierowców może wygrać udział w profesjonalnym kursie doskonalenia zimowej jazdy samochodem. Należy odpowiedzieć na kilka pytań, związanych z bezpiecznym prowadzeniem i obsługą samochodu zimą, aby mieć szansę wzięcia udziału w specjalnym szkoleniu, przeprowadzonym przez szkołę doskonalenia jazdy Abarth Driving Experience, które odbędzie się 14 i 15 listopada br. na warszawskim lotnisku Bemowo.

Szkolenie prowadzone przez licencjonowanych instruktorów w samochodach marki Fiat Abarth, pozwoli poznać i wyeliminować niewłaściwe odruchy, nauczyć się prawidłowego reagowania w krytycznych sytuacjach na drodze oraz panowania nad pojazdem w ekstremalnych warunkach, których w zimie nie brakuje. Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu, m.in. nawadnianej płycie poślizgowej i samochodom wyposażonym w troleje, każdy z uczestników pozna zagrożenia, jakie mogą pojawić się na zimowej drodze, a także sposoby ich omijania.
Sam kurs doskonalenia jazdy to nie koniec emocji związanych z konkursem Goodyeara na Moto.pl. Po zakończeniu szkolenia, na uczestników czeka konkurs z zimowej jazdy. Pozwoli on sprawdzić nabyte na szkoleniu praktyczne i teoretyczne umiejętności w czasie rywalizacji w zadaniach sprawnościowych na torze. Instruktorzy, po weryfikacji sposobu jazdy uczestników, wybiorą najlepszego, który zdobędzie tytuł Mistrza Zimowej Jazdy Goodyeara, a w nagrodę otrzyma zestaw opon zimowych z oferty Grupy Goodyear.

„Miło nam, że Goodyear – marka od ponad wieku kojarzona z bezpieczeństwem, może przyczynić się do jego zwiększania na polskich drogach, organizując konkurs dla kierowców. Każdy kierowca powinien wiedzieć, że opony zimowe to tylko jeden z punktów, który pozwala nam zapewnić bezpieczną jazdę o tej porze roku. Równie ważne są umiejętności i zdrowy rozsądek kierujących pojazdami. Uważamy, że każdy świadomy zagrożeń i dobrze wyszkolony kierowca przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa podróżowania po Polsce i Europie” – powiedziała Marta Konopacka, Dyrektor Komunikacji Grupy Goodyear Polska.

Wszystkie informacje na temat konkursu dostępne na stronie partnera konkursu – portalu motoryzacyjnego Moto.pl.

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 60 zakładach w 25 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Goodyear zatrudnia ponad 71.000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj