Przejmij kontrolę nad akumulatorem

Przejmij kontrolę nad akumulatorem

Exide Technologies pomaga klientom w optymalnym korzystaniu z gamy akumulatorów do łodzi i pojazdów rekreacyjnych, udzielając kilku wskazówek na nowy sezon. Porady te dotyczą właściwego doboru akumulatora, jego ładowania i obsługi, a także sposobów przechowywania. Wszystkie te czynniki mają wpływ na jego żywotność.

Nico Rosberg ambasadorem Continental

Nico Rosberg ambasadorem Continental

Dwie znakomite marki ze świata mobilności łączą siły w ramach nowego partnerstwa: mistrz świata Formuły 1 z 2016 roku i przedsiębiorca działający na rzecz zrównoważonego rozwoju – Nico Rosberg – podpisał kontrakt jako nowy ambasador marki Continental.

Exide promuje energię odnawialną

Exide promuje energię odnawialną magazyn energii

Exide Technologies w swojej portugalskiej fabryce akumulatorów w Castanheira do Ribatejo, uruchomił – we współpracy z firmą EDP – nowoczesną instalację fotowoltaiczną. Instalacja jest połączona z bankiem energii, zbudowanym z wysoce wydajnych baterii Sonnenschein A600, wykonanych w technologii żelowej. Ta kombinacja umożliwia większą kontrolę nad energią i jej wydajniejsze zużywanie.

Michelin wprowadza nowatorską technologie dla flot transportowych

Michelin wprowadza nowatorską technologie dla flot transportowych

Technologia QuickScan oraz Connected Air Pressure to nowość w ofercie Michelin Services & Solutions dla flot transportowych. System automatycznie monitoruje zużycie ogumienia oraz mierzy ciśnienie w oponach. Jest to kolejne rozwiązanie Michelin ułatwiające obsługę flot pojazdów i przyczyniające się do rozwoju digitalizacji transportu.

Exide po raz kolejny sponsorem zespołu motocyklowego Intact GP

Exide po raz kolejny sponsorem zespołu motocyklowego Intact GP

26 marca zainaugurowano kolejny sezon Motocyklowych Mistrzostw Świata MotoGP 2021. Exide Technologies, producent akumulatorów i globalny dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii, ponownie sponsoruje zespó Liqui Moly Intact GP, wspierając go podczas tegorocznej rywalizacji.

Życzenia na Wielkanoc

Życzenia na Wielkanoc

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Zarząd Point S UNIGUM wraz z Pracownikami.

Kup opony Michelin i odbierz nagrodę

Kup opony Michelin i odbierz nagrodę

Wystarczą 3 proste kroki, aby odebrać nagrodę. Kup komplet 4 nowych opon Michelin: opony letnie lub całoroczne w rozmiarze 16” lub większym (dotyczy opon osobowych i SUV) lub w rozmiarach 15”-17” (dotyczy opon dostawczych) z usługą montażu.

Kup opony Goodyear i zbuduj swoje własne auto

Kup opony Goodyear i zbuduj swoje własne auto

Dzięki nowej akcji promocyjnej Goodyeara, każdy będzie mógł mieć w swoim domu mini wersję jednego z wybranych modeli Porsche, Ferrari, Lamborghini. Wystarczy kupić komplet opon Goodyear, aby odebrać swój zestaw z serii LEGO Speed Champions inspirowanej wyścigami samochodowymi.

Nowa opona rolnicza Kleber Topker IF

Nowa opona rolnicza Kleber Topker IF  na traktorze

Nowa gama Kleber Topker IF została zaprojektowana do wszechstronnego użytku w maszynach rolniczych o mocy powyżej 200 KM. Opony zapewniają optymalny stosunek jakości do ceny, jednocześnie oferując wszystkie zalety karkasu stworzonego w standardzie IF (Improved Flexion). Gama rolnicza Kleber Topker IF na rok 2021 obejmuje pięć rozmiarów na przednią oś oraz sześć rozmiarów na tył.

Geometria zawieszenia w aucie. Co powinniśmy o niej wiedzieć?

Geometria zawieszenia w aucie. Co powinniśmy o niej wiedzieć?

Geometria zawieszenia to zestaw parametrów poszczególnych jego elementów, które mają wpływ na ustawienie koła względem podłoża i karoserii samochodu. Jest ona kluczowa z punktu widzenia naszego bezpieczeństwa, ponieważ decyduje o właściwościach jezdnych naszego samochodu, oraz zużycia eksploatacyjnego opon i części zawieszenia. Usługę jej regulacji popularnie nazywamy „zbieżnością kół”, gdyż jest to najczęściej ustawiany parametr. Co powinniśmy wiedzieć o geometrii zawieszenia i o czym pamiętać, gdy udajemy się do warsztatu?

Innowacyjna, oszczędna, przyjazna środowisku

Innowacyjna, oszczędna, przyjazna środowisku - opona Michelin e.Primacy

W marcu br. Michelin wprowadza na rynek oponę Michelin e.Primacy o najniższych oporach toczenia w swojej kategorii. Opona posiada klasę A efektywności energetycznej i klasę B przyczepności na mokrej nawierzchni. To jeden z najlepszych wyników na rynku, zważywszy że opony klasy A oporów toczenia i klasy A lub B przyczepności na mokrej nawierzchni stanowią mniej niż 1% opon dostępnych w sprzedaży. Wyjątkowo niskie opory toczenia przekładają się na zmniejszenie zużycia paliwa w autach spalinowych i poprawiają zasięg samochodów elektrycznych.

Docieranie silnika. Czy jest konieczne w nowych autach?

Docieranie silnika. Czy jest konieczne w nowych autach?

Chociaż sposób działania silników spalinowych – w podstawowych założeniach – od wielu lat pozostaje niezmienny, nie da się ukryć, że zmieniła się nieco ich budowa i zastosowane materiały. Dawniej jedną z procedur zalecanych w instrukcji obsługi każdego nowego samochodu była konieczność tzw. dotarcia silnika przez pierwsze kilka tysięcy kilometrów. To określenie nadal przewija się na przeróżnych forach i grupach motoryzacyjnych. Co oznacza „dotarcie silnika” i czy jest dzisiaj potrzebne?

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj