Jak przeciwdziałać rozładowaniu akumulatora latem

Jak przeciwdziałać rozładowaniu akumulatora latem

Gdy nadchodzi lato, kierowcy tracą czujność – błędnie zakładając, że w upalne dni akumulatorom nic nie zagraża. Tymczasem wysokie temperatury mają niekorzystny wpływ na ich kondycję. By uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń na drodze i nie dopuścić do samorozładowania, wystarczy wdrożyć kilka nieskomplikowanych zasad.

Hankook Ventus iON S, nowa opona letnia do samochodów elektrycznych

Hankook Ventus iON S, nowa opona letnia do samochodów elektrycznych

W maju 2022 r. Hankook, wprowadził na rynek Ventus iON S, pierwszą oponę letnią z nowej gamy produktów, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o pojazdach elektrycznych. Poprzez takie podejście firma chce wnieść decydujący wkład w przyspieszenie procesu przechodzenia na pojazdy o zerowej emisji spalin. Nowa opona letnia jest pionierem nowej, globalnej rodziny opon „iON” opracowanych z myślą o pojazdach elektrycznych klasy premium, do której we wrześniu 2022 r. dołączy opona Hankook Winter i*cept iON.

40 lat mineło, gratulacje od Goodyear

40 lat mineło, gratulacje od Goodyear

W maju br. na spotkaniu z Partnerami Biznesowymi Goodyear w Zakopanym znaleźliśmy się w gronie 2 firm, które otrzymały wyjątkowe gratulacje za 40 lat działalności biznesowej na rynku polskim. Dziękujemy Goodyear za owocną i długoletnią współpracę.

Całoroczne nowości Klebera

Opony całoroczne Kleber Quadraxer 3 i SUV

Na rynek trafiły dwie nowe opony całoroczne KLEBER Quadraxer 3 oraz KLEBER Quadraxer SUV. Marka KLEBER ocenia, że w latach 2015-2025 segment opon całorocznych zwiększy się 9-krotnie.

Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji świąt Wielkanocnych, wszystkim Klientom - życzymy zdrowia i spokoju! Niech to będzie czas rodzinny i pełen świątecznej atmosfery. Wesołych Świąt.

Pierwsze w pełni elektryczne Gran Coupé BMW na Hankookach

Hankook Ventus S1 evo 3 w BMW i4 jako wyposażenie oryginalne

Hankook, fabrycznie wyposaża BMW i4 w pełni elektryczne Gran Coupé w swoje opony Ultra High Performance (UHP). Rozmiary obejmują ogumienie mieszane 18- i 19-calowe. Oprócz tego dostępne są rozmiary 19 cali jako opony typu run-flat i 18 cali jako opony jednolite. W BMW i4 stosowane są opony Ultra High Performance(UHP) typu Ventus S1 evo 3.

Hankook wygrywa w testach opon letnich

Hankook wygrywa w testach opon letnich

Hankook w opublikowanych niedawno niezależnych testach opon letnich przeprowadzonych przez liczne europejskie media branżowe przekonał ekspertów swoimi oponami Ventus. I tak model Ventus S1 evo 3 SUV w testowanym rozmiarze 18 cali został wyróżniony przez Auto Bild Allrad jako „zwycięzca testu” i otrzymał ocenę „wzorowy”. Werdykt redakcji został podjęty na podstawie „najlepszych właściwości jezdnych w terenie i na suchych nawierzchniach” (Auto Bild Allrad, 4/2022). Również poza utwardzoną drogą wariant SUV flagowego modelu UHP (Ultra High Performance) okazuje się dobrym wyborem: „dobra trakcja na luźnym żwirze i błotnistym terenie” (4/2022).

Promocja Lucky Days w serwisach UNIGUM

Promocja Lucky Days w serwisach UNIGUM - kup odbierz wygraj

Od 1 kwietnia 2022 do 31 maja 2022 przy zakupie dwóch opon point S lub Goodyear wygrywasz 2 filmy na Rakuten TV i masz szansę na wygranie pobytu dla dwóch osób w Hollywood.

Nowości Michelin na lato

Nowości Michelin na lato

Michelin wprowadza dwa nowe modele opon letnich – Michelin Pilot Sport 5 jest przeznaczona do samochodów sportowych, zaś Michelin Primacy 4+ do samochodów typu sedan i SUV, zarówno do jazdy miejskiej, jak i dalszych podróży.

Niezawodny akumulator zimą

Niezawodny akumulator zimą

Najzimniejsza pora roku to spore wyzwanie dla akumulatora. W tym okresie dbałość o niego powinna znaleźć się na liście priorytetów każdego kierowcy. Warto więc przypomnieć zasady bezpiecznego postępowania z akumulatorem, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji – unieruchomienia samochodu podczas siarczystych mrozów.

Godziny pracy w najbliższy piątek

Godziny pracy serwisów w Wigilię i Sylwestra 2021

Godziny pracy serwisów point s UNIGUM w najbliższy piątek, 7 stycznia 2022. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia spokojnych i radosnych chwil w gronie najbliższych oraz pomyślności i wielu sukcesów w nadchodzącym 2022 roku.

Zmień opony zanim pojawi się pierwszy śnieg

Zmień opony zanim pojawi się pierwszy śnieg

Wiele osób zwleka z sezonową wymianą opon do ostatniego momentu, co nie jest wskazane. Specjalna konstrukcja opon zimowych zapewni kierowcom zwiększony komfort i bezpieczeństwo jazdy już jesienią, kiedy pojawiają się niższe temperatury, częstsze opady i mgła, dlatego warto już wtedy postawić na sprawdzony sprzęt. Zimowe opony Bridgestone klasy premium to idealny wybór dla bezpiecznej jazdy późną jesienią i zimą, co w tym roku ponownie potwierdziły ich doskonałe wyniki w niezależnych testach przeprowadzonych w całej Europie. Kierowcy nie powinni jednak zapominać o zimowej konserwacji i odpowiednim wyposażeniu swoich samochodów.

Bridgestone zwycięża w teście magazynu Motor

Bridgestone zwycięża w teście magazynu Motor

Opony Bridgestone Blizzak LM005 zwyciężyły w najnowszym rankingu opon zimowych przeprowadzonym przez magazyn „Motor”. Testy wykazały, że opony Bridgestone świetnie sprawdzają się w typowo zimowych warunkach, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

Hankook producentem roku Auto Bild

Hankook producentem roku Auto Bild

Hankook otrzymał miano najlepszego producenta za całoroczną linię opon od wiodącego europejskiego magazynu motoryzacyjnego Auto Bild. Wielosezonowa gama modeli Hankook Kinergy 4S 2 pojawiła się na podium w każdym z odpowiednich testów produktowych przeprowadzanych przez najważniejsze europejskie media motoryzacyjne. Jednym z głównych czynników sukcesu był bardzo wysoki margines bezpieczeństwa w testach w każdych warunkach pogodowych.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj