Aktualności, promocje...

Zwrot po królewsku

Zwrot po królewsku

Pewni szlachetnej jakości produktów Continental, gwarantujemy zwrot pieniędzy, 30 dni od zakupu. Bez podania przyczyny. W końcu Ty tu rządzisz.

Jak chronić akumulator przed upałami?

Jak chronić akumulator przed upałami?

Przed wakacyjnymi wyjazdami warto przypomnieć, że wysokie temperatury mają zły wpływ na kondycję akumulatora. To szczególnie ważne, jeśli auto podczas wyjazdu będzie często stało na parkingu w pełnym słońcu. Dlaczego tak się dzieje? I czy można temu zaradzić?

Rolnicza nowość dla centralnego systemu pompowania opon

Opona Michelin Evobib

Do sprzedaży trafia Michelin Evobib, pierwsza na rynku opona rolnicza zaprojektowana specjalnie do użytkowania z centralnym systemem pompowania opon. Model ten pozwala uzyskać doskonałe osiągi zarówno na drodze, jak i podczas użytkowania na polu dzięki unikalnym możliwościom adaptacyjnym. Najważniejsze cechy nowej opony to zoptymalizowana trwałość, mniejsze ugniatanie gleby, niższe zużycie paliwa i lepsza trakcja.

Godziny otwarcia w długi weekend

Godziny pracy serwisów w Wigilię i Sylwestra 2021

We wtorek 2 maja 2023, serwisy będą zamknięte za wyjątkiem oddziału w Płocku, który będzie czynny w godzinach 9-16. Od 4 maja 2023 pracujemy w normalnych godzinach. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Hankook chce wykorzystywać AI

Hankook chce wykorzystywać AI

Zintegrowana platforma danych AI w celu poprawy wydajności i jakości opon – to plan, który producent opon premium Hankook realizuje wraz z holdingiem Hankook & Company, amerykańskimi specjalistami od przetwarzania danych w chmurze i oprogramowania Amazon Web Services (AWS) oraz Snowflake.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Drodzy Klienci, z okazji świąt Wielkiej Nocy, życzymy Wam dużo zdrowia, spokoju i wyjątkowego czasu spędzonego z najbliższymi. Wesołych Świąt!

Nowa opona dla ciągników o wysokiej wydajności

Opona Continental VF TractorMaster

Continental wprowadził na rynek swoją największą jak dotąd oponę do ciągników rolniczych – VF TractorMaster w rozmiarze VF900/60 R42. Przy średnicy 2 147 milimetrów opona jest większa od standardowej ramy drzwi i waży 450 kilogramów, a jej indeks nośności wynosi 189 (10 300 kg).

3,2,1...Uniroyal Blik Start

3,2,1...Uniroyal Blik Start

Wiosna tuż, tuż, więc ruszamy z promocją Uniroyal, premiującą zakup opon letnich lub wielosezonowych kwotą 100 PLN.

Dojazd do oddziału w Bydgoszczy

Dojazd do oddziału w Bydgoszczy

W związku z przebudową układu drogowego, obecne możliwości dojazdu do oddziału Point S UNIGUM Bydgoszcz położonego przy ulicy Toruńskiej 262, prezentuje poniższa mapka.

Hankook wyposaży elektrycznego Volkswagena ID. Buzz

Hankook wyposaży elektrycznego Volkswagena ID. Buzz

Modelem ID. Buzz – wzorowanym na kultowym „Buliku” – Volkswagen wyznacza trendy dla ery pojazdów elektrycznych. Aby zapewnić idealną całość, producent samochodów z Wolfsburga stawia również na opony premium firmy Hankook.

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Point S wiodący na świecie niezależny sprzedawca opon i sieć serwisowa samochodów, jest oficjalnym sponsorem 15 Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2022, które odbędą się w Słowenii, Macedonii Północnej i Czarnogórze.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj