Nowa opona dla ciągników o wysokiej wydajności

Opona Continental VF TractorMaster

Continental wprowadził na rynek swoją największą jak dotąd oponę do ciągników rolniczych – VF TractorMaster w rozmiarze VF900/60 R42. Przy średnicy 2 147 milimetrów opona jest większa od standardowej ramy drzwi i waży 450 kilogramów, a jej indeks nośności wynosi 189 (10 300 kg).

3,2,1...Uniroyal Blik Start

3,2,1...Uniroyal Blik Start

Wiosna tuż, tuż, więc ruszamy z promocją Uniroyal, premiującą zakup opon letnich lub wielosezonowych kwotą 100 PLN.

Dojazd do oddziału w Bydgoszczy

Dojazd do oddziału w Bydgoszczy

W związku z przebudową układu drogowego, obecne możliwości dojazdu do oddziału Point S UNIGUM Bydgoszcz położonego przy ulicy Toruńskiej 262, prezentuje poniższa mapka.

Hankook wyposaży elektrycznego Volkswagena ID. Buzz

Hankook wyposaży elektrycznego Volkswagena ID. Buzz

Modelem ID. Buzz – wzorowanym na kultowym „Buliku” – Volkswagen wyznacza trendy dla ery pojazdów elektrycznych. Aby zapewnić idealną całość, producent samochodów z Wolfsburga stawia również na opony premium firmy Hankook.

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Point S wiodący na świecie niezależny sprzedawca opon i sieć serwisowa samochodów, jest oficjalnym sponsorem 15 Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2022, które odbędą się w Słowenii, Macedonii Północnej i Czarnogórze.

Nawet 200 zł za zakup opon Hankook

Nawet 200 zł za zakup opon Hankook

Kup opony Hankook i odbierz nawet 200 zł na wymianę lub na przechowanie opon. Promocja trwa od 26 października 2022 r. od do dnia 30 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Zyskaj nawet 100 zł za zakup opon Laufenn

Zyskaj nawet 100 zł za zakup opon Laufenn

Kup opony Laufenn i odbierz nawet 100 zł na wymianę lub na przechowanie opon. Promocja trwa od 26 października 2022 r. od do dnia 30 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Kup opony i odbierz 36 tys PLN

Kup opony i odbierz 36 tys PLN

Od 1 do 30 listopada 2022 r. przy zakupie co najmniej 2 opon Bridgestone lub Point S w serwisie Point S UNIGUM, masz szansę wygrać nagrodę w postaci baku paliwa o wartości 460 PLN, oraz nagrodę główną czyli 36.800 PLN.

Odbierz nawet 200 zł za zakup opon Michelin

Odbierz nawet 200 zł za zakup opon Michelin

Kup 4 opony Michelin wraz z montażem w serwisie Point S UNIGUM, zarejestruj się i odbierz nagrodę nawet 200 zł! Wartość nagrody zależy od rozmiaru zakupionych opon. Promocja trwa od 01.10.2022 do 31.12.2022 r. (lub do wyczerpania puli nagród).

Wybierz opony Continental i jedź po 150 PLN

Wybierz opony Continental i jedź po 150 PLN

Wybierz opony Continental i jedź po 150 PLN. Promocja dotyczy opon zimowych i wielosezonowych 17" i większych do aut osobowych i SUV. Promocja nie obejmuje opon do samochodów dostawczych.

Kup opony i odbierz nawet 2400 zł

pony rolnicze Continental Z szacunkiem do ziemi! Kupuj opony rolnicze Continental w Point S UNIGUM i odbierz nawet 2400 złza komplet opon do Twojego ciągnika.

Opony rolnicze Continental Z szacunkiem do ziemi! Kupuj opony rolnicze Continental w Point S UNIGUM i odbierz nawet 2400 zł za komplet opon do Twojego ciągnika.

Hankook wyłącznym dostawcą opon dla Formuły E

Hankook wyłącznym dostawcą opon dla Formuły E

Od przyszłego sezonu Hankook będzie nowym i wyłącznym partnerem technicznym i dostawcą opon podczas Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA. Podczas imprezy w ośrodku Swarovski Kristallwelten (Świat Kryształów Swarovskiego) w Austrii firma Hankook oficjalnie zaprezentowała nowo opracowane opony wyścigowe Hankook iON gościom i przedstawicielom Formuły E, a także międzynarodowym mediom.

Nowa opona do aut elektrycznych od Hankook

Opona Hankook iON winter

Hankook wprowadza na rynek iON winter, pierwszą oponę zimową z nowej linii produktów, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o pojazdach elektrycznych. Poprzez takie podejście firma chce wnieść decydujący wkład w przyspieszenie procesu przechodzenia na pojazdy o zerowej emisji spalin, nawet w zimnych porach roku.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj