Podwójna zimowa promocja Fuldy

Właśnie rozpoczęła się  zimowa kampania promocyjna marki Fulda pod hasłem „Fulda - podwójna ochrona na zimę”.

Podwójna zimowa promocja FuldyW ramach działań promocyjnych wspierane będą opony z rodziny Kristall Montero, w tym tegoroczna nowość -  Fulda Kristall Montero 3.

W ramach akcji promocyjnej klient, który w okresie trwania promocji zakupi w sieci Point S Unigum komplet opon Fulda Kristall Montero, otrzyma prezent w postaci zestawu kosmetyków samochodowych. W skład zestawu wchodzą: preparat do konserwacji opon, preparat do czyszczenia felg, a także przydatny zimą odmrażacz do szyb i zamków.
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Fulda Kristall Montero 3 to nowa odsłona sprawdzonych i doskonale ocenianych przez użytkowników opon. Kristall Montero 3 to nowoczesna opona kierunkowa wyposażona w najnowsze technologie, w tym „Snow Catcher Technology” oraz „Buble Blade Technology”. Opona charakteryzujących się znakomitą przyczepnością i pewnym prowadzeniem w trudnych zimowych warunkach.

Fulda jest jednym z wiodących niemieckich producentów opon. typu high performance. Wytwarza opony do samochodów osobowych, z napędem 4x4, ciężarowych, pojazdów użytkowych oraz maszyn i urządzeń rolniczych. Założona w 1900 r. Fulda jest teraz marką należącą do Grupy Goodyear. W Europie Fulda sprzedaje ponad osiem milionów opon rocznie i zatrudnia ok. 1600 osób.
Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie, z centralą w Akron, w stanie Ohio, USA. Firma wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w ponad 60 zakładach w 25 krajach. Swoją działalność prowadzi w większości krajów świata. Goodyear zatrudnia ponad 71.000 pracowników. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Źródło: Goodyear
Udostępnij

Fulda opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Grudziądz 722 333 225    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń, Grudziądz i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj