Nowa opona dla ciągników o wysokiej wydajności

Opona Continental VF TractorMaster

Continental wprowadził na rynek swoją największą jak dotąd oponę do ciągników rolniczych – VF TractorMaster w rozmiarze VF900/60 R42. Przy średnicy 2 147 milimetrów opona jest większa od standardowej ramy drzwi i waży 450 kilogramów, a jej indeks nośności wynosi 189 (10 300 kg).

3,2,1...Uniroyal Blik Start

3,2,1...Uniroyal Blik Start

Wiosna tuż, tuż, więc ruszamy z promocją Uniroyal, premiującą zakup opon letnich lub wielosezonowych kwotą 100 PLN.

Dojazd do oddziału w Bydgoszczy

Dojazd do oddziału w Bydgoszczy

W związku z przebudową układu drogowego, obecne możliwości dojazdu do oddziału Point S UNIGUM Bydgoszcz położonego przy ulicy Toruńskiej 262, prezentuje poniższa mapka.

Hankook wyposaży elektrycznego Volkswagena ID. Buzz

Hankook wyposaży elektrycznego Volkswagena ID. Buzz

Modelem ID. Buzz – wzorowanym na kultowym „Buliku” – Volkswagen wyznacza trendy dla ery pojazdów elektrycznych. Aby zapewnić idealną całość, producent samochodów z Wolfsburga stawia również na opony premium firmy Hankook.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj