Aktualności, promocje...

Do 600 zł za zakup opon rolniczych Michelin

Kup dwie nowe opony marki Michelin, a otrzymasz nawet do 600 zł zwrotu! Promocja obowiązuje w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r.

Do 600 zł za zakup opon rolniczych Michelin

Zasady promocji

Kup 2 nowe opony Michelin w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r. w jednym z serwisów Point S UNIGUM

Do 31 lipca 2023 r. zgłoś swój udział i prześlij fakturę albo inny dokument potwierdzający zakup opon objętych programem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tej samej wiadomości e-mail dodaj swój adres dostawy nagrody.W temacie e-maila napisz: Opony Michelin – kupujesz i zyskujesz!

W przypadku akceptacji Twojego zgłoszenia otrzymasz kartę Edenred o wartości 600 zł lub 350 zł (w zależności od rodzaju zakupionych opon) za każde kupione 2 sztuki nowych opon Michelin. Nagroda zostanie wysłana nie późnąiej niż do 30 września 2023 r.
Odbierz 600 zł za 2 opony we wzorze bieżnika: AXIOBIB, AXIOBIB 2, EVOBIB, MACHXBIB, ROADBIB, X M28, YIELDBIB, CEREXBIB, CEREXBIB 2, FLOATXBIB, MEGAXBIB, MEGAXBIB 2, TRAILXBIB.
Odbierz 350 zł za 2 opony we wzorze bieżnika: AGRIBIB, AGRIBIB 2, MULTIBIB, MULTIBIB PLUS, OMNIBIB, X M108, XEOBIB, SPRAYBIB, AGRIBIB RC.

Maksymalna liczba opon zarejestrowanych w akcji przez jednego uczestnika – 10 nowych opon Michelin. Jeden uczestnik ma prawo odebrać maksymalnie 5 kart Edenred.

Szczegółowa lista opon biorących udział w programie „OPONY Michelin – KUPUJESZ I ZYSKUJESZ!” oraz jego warunki, w tym szczegóły dotyczące wydawania nagród, znajdują się w regulaminie dostępnym w Biurze Handlowym Michelin Polska Sp. z o.o., ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa, oraz u terenowych przedstawicieli Michelin.

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych