Aktualności, promocje...

Odkryj magiczne piękno Santorini w promocji Lucky Days 2023

Chcesz odkryć magiczne piękno Santorini i przemierzać wąskie uliczki wraz z bliską Ci osobą? Teraz to możliwe dzięki promocji Lucky Days 2023!

Odkryj magiczne piękno Santorini w promocji Lucky Days 2023

Kupując dwie opony Point S lub dwie opony Goodyear w serwisie Point S UNIGUM, masz szansę wygrać wspaniałe nagrody, w tym dwuosobową wycieczkę na Santorini. Zarejestruj się na stronie https://luckydays.point-s.com, wprowadź dowód zakupu i zgadnij koszt pakietu nagród. Jeśli trafisz lub będziesz najbliżej, wygrasz wycieczkę na Santorini dla dwóch osób, walizkę Lancaster, ręcznik plażowy i aparat Kodak! Promocja trwa od 1.04.2023 do 31.05.2023, więc nie przegap okazji, aby odkryć piękno Santorini wraz z Point S UNIGUM!

Promocja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych zamieszkujących Polskę. Pamiętaj, że udział w promocji jest ograniczony do jednego uczestnika na jedno gospodarstwo domowe.

Regulamin promocji znajduje się na stronie https://luckydays.point-s.com

Goodyear opony Point S promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych