Aktualności, promocje...

Ochrona na uszkodzenia przypadkowe Michelin

Wybierając opony rolnicze i agro-przemysłowe (Compact Line) marki Michelin, zyskujesz pakiet ochrony gwarancyjnej na uszkodzenia przypadkowe.

Jak to działa?

1. Jesteś przedsiębiorcą i kupujesz opony Michelin objęte pakietem ochronnym w jednym z serwisów Point S UNIGUM.

2. Rejestrujesz gwarancję w ciągu 30 dni od dnia zakupu opon, wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z dołączoną fakturą potwierdzającą zakup.

3. Cieszysz się spokojną pracą z oponami Michelin!

Jeżeli opony zakupione od 1 stycznia 2023 r. ulegną przypadkowemu uszkodzeniu w trakcie eksploatacji, Michelin przekaże kompensatę w postaci nowej opony lub jej zamiennika, bądź zwróci całościowy lub częściowy koszt opon zgodnie z opisanymi poniżej zasadami. Poniższe zestawienie przedstawia procent kompensaty w zależności od lat eksploatacji i rodzaju opony. Kwota reklamacji dla klienta (z rozliczonym saldem) zostanie obliczona jako wartość procentowa pomnożona przez cenę zakupu nowej opony. Klient zostanie obciążony wszelkimi kosztami montażu, dojazdu i innymi kosztami powiązanymi.

Pakiet ochronny Michelin

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych