Aktualności, promocje...

Odbierz do 250 zł za zakup opon Goodyear

Kup komplet opon Goodyear wraz z usługą montażu, zarejestruj dowód zakupu i po pozytywnej weryfikacji otrzymaj cashback w postaci czeku BLIK.

Odbierz do 250 zł za zakup opon Goodyear

Jak wziąć udział?

Kup 4 opony Goodyear wraz z montażem w serwisie Point S UNIGUM. Promocja dotyczy opon osobowych od 17” do 22” oraz opon dostawczych od 15” do 19”.

Zarejestruj dowód zakupu na stronie http://promocja.goodyear.pl

Po weryfikacji otrzymasz czek BLIK o wartości:
- za zakup opon osobowych 17” - 150 PLN
- za zakup opon osobowych 18” - 200 PLN
- za zakup opon osobowych 19” i większych - 250 PLN
- za zakup opon dostawczych 15” i większych - 150 PLN

Termin:15.03 – 30.06.2023 lub do wyczerpania puli nagród

Opony promowane:nowe opony letnie, zimowe i całoroczne marki Goodyear do samochodów osobowych i samochodów typu 4x4/ SUV o średnicy osadzenia felgi od 17 do 22 cali oraz nowe opony marki Goodyear do samochodów dostawczych o średnicy osadzenia felgi od 15 do 19 cali

Uwaga!Zarejestrowane mogą być tylko dowody zakupu (tj. paragon lub faktura VAT), w których wskazana jest marka oraz rozmiar opony. Dowody zakupu, które uniemożliwiają identyfikację opon promowanych będą odrzucane. Dodatkowo dowód zakupu musi zawierać osobną pozycję potwierdzającą montaż opon.

W Akcji Promocyjnej nie mogą uczestniczyć pracownicy Organizatora, Koordynatora oraz Punktów Sprzedaży. W Akcji promocyjnej nie mogą uczestniczyć Firmy związane z Organizatorem Umową o współpracy w zakresie obsługi flot samochodowych.

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych