Aktualności, promocje...

Odbierz nawet 240 zł za zakup nowych opon Michelin

Akcja dotyczy kupna kompletu 4 nowych opon Michelin wraz z usługą montażu. Wystarczą trzy proste kroki aby odebrać nagrodę.

Odbierz nawet 240 zł za zakup nowych opon Michelin

1. Kup komplet 4 nowych opon Michelin wraz z usługą montażu w serwisie Point S UNIGUM. Promocja dotyczy opon zimowych i całorocznych, w rozmiarach 16" lub większych (dotyczy opon osobowych i SUV) oraz w rozmiarach 15"–17" (dotyczy opon dostawczych). Zachowaj paragon lub fakturę! Zakupu dokonaj pomiędzy 1 października a 31 grudnia 2023 r.

2. Zarejestruj zakup opon na https://promo.michelin.pl. Na rejestrację masz czas do 15 stycznia 2024 r. Pamiętaj – możesz zarejestrować maksymalnie 4 komplety opon.

3. Odbierz 120 zł lub 240 zł nagrody za zakup kompletu nowych opon. Wartość nagrody zależy od rozmiaru zakupionego kompletu:
120 zł – rozmiar 15″–17″ (opony dostawcze, rodzina opon Agilis) lub rozmiar 16″–17″ (opony osobowe i SUV)
240 zł – 18″ i większe (opony osobowe i SUV)
Nagrodę otrzymasz w postaci vouchera do wybranego sklepu sieci: RTV EURO AGD, Decathlon, IKEA lub do wykorzystania na stronie www.eBilet.pl. Wyboru dokonujesz w trakcie rejestracji.

Szczegóły w regulaminie na stronie https://promo.michelin.pl.

Michelin opony promocja UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych