Aktualności, promocje...

Point S sponsorem 26 Mistrzostw Świata Kobiet w piłce ręcznej

Objęcie patronatu sponsorskiego nad tegorocznym wydarzeniem, stanowi kontynuację wieloletniego powiązania Point S z elitarną piłką ręczną kobiet – Point S był już sponsorem 25. Mistrzostw Świata Kobiet w Japonii w 2019 roku oraz Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet w 2022 roku.

Point S sponsorem 26 Mistrzostw Świata Kobiet w piłce ręcznej

W turnieju wezmą udział 32 najlepsze, kobiece reprezentacje piłki ręcznej z całego świata, które będą rywalizować o tytuł najlepszej drużyny na świecie. Zespoły z Europy, Afryki, Ameryki Północnej, Ameryki Środkowej, Ameryki Południowej i Azji zjadą się do Herning, Frederikshavn, Stavanger, Trondheim, Helsingborg i Gothernburg, prezentując swoje grupowe umiejętności w dniach od 29 listopada do 17 grudnia.

Komentując udział Point S w wydarzeniu, CEO Point S International, Fabien Bouquet, powiedział: „Sportowe wartości, takie jak zaangażowanie i duch zespołu, są mocno zakorzenione w naszej sieci obejmującej ponad 6100 punktów serwisowych Point S na całym świecie. Wartości te mają kluczowe i ambicjonalne znaczenie w naszej działalności, zapewniając naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Jestem zachwycony faktem, iż w ramach naszego sponsoringu 26. Mistrzostw Świata Kobiet IHF, możemy promować tak szczytne ideały. Globalna rodzina Point S, jaką jesteśmy, życzy wszystkim z uczestniczących w mistrzostwach krajów, wszystkiego najlepszego.”

Do zobaczenia na boisku! No stress with Point S!

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych