Aktualności, promocje...

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia spokojnych i radosnych chwil w gronie najbliższych oraz pomyślności i wielu sukcesów w nadchodzącym 2022 roku.

Zmień opony zanim pojawi się pierwszy śnieg

Zmień opony zanim pojawi się pierwszy śnieg

Wiele osób zwleka z sezonową wymianą opon do ostatniego momentu, co nie jest wskazane. Specjalna konstrukcja opon zimowych zapewni kierowcom zwiększony komfort i bezpieczeństwo jazdy już jesienią, kiedy pojawiają się niższe temperatury, częstsze opady i mgła, dlatego warto już wtedy postawić na sprawdzony sprzęt. Zimowe opony Bridgestone klasy premium to idealny wybór dla bezpiecznej jazdy późną jesienią i zimą, co w tym roku ponownie potwierdziły ich doskonałe wyniki w niezależnych testach przeprowadzonych w całej Europie. Kierowcy nie powinni jednak zapominać o zimowej konserwacji i odpowiednim wyposażeniu swoich samochodów.

Bridgestone zwycięża w teście magazynu Motor

Bridgestone zwycięża w teście magazynu Motor

Opony Bridgestone Blizzak LM005 zwyciężyły w najnowszym rankingu opon zimowych przeprowadzonym przez magazyn „Motor”. Testy wykazały, że opony Bridgestone świetnie sprawdzają się w typowo zimowych warunkach, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

Hankook producentem roku Auto Bild

Hankook producentem roku Auto Bild

Hankook otrzymał miano najlepszego producenta za całoroczną linię opon od wiodącego europejskiego magazynu motoryzacyjnego Auto Bild. Wielosezonowa gama modeli Hankook Kinergy 4S 2 pojawiła się na podium w każdym z odpowiednich testów produktowych przeprowadzanych przez najważniejsze europejskie media motoryzacyjne. Jednym z głównych czynników sukcesu był bardzo wysoki margines bezpieczeństwa w testach w każdych warunkach pogodowych.

Hankook HPS-Cell nagrodzony za design

Hankook HPS-Cell nagrodzony za design 1

Producent opon Hankook został wyróżniony w kategorii Motoryzacja i Transport z okazji International Design Excellence Awards (IDEA) 2021. W tym roku Hankook Platform System (HPS)-Cell zdobył również nagrodę iF Design Award oraz Red Dot Design Award. HPS-Cell to modułowa platforma, która została zaprezentowana podczas projektu Hankook Tire Design Innovation 2020. To osiągnięcie czyni firmę Hankook zwycięzcą wszystkich trzech najbardziej renomowanych światowych nagród w dziedzinie designu w ciągu jednego roku.

Opona całoroczna nowej generacji - Michelin CrossClimate 2

Opona całoroczna nowej generacji - Michelin CrossClimate 2

Nowa opona Michelin została zaprojektowana do bezpiecznej jazdy po wszystkich drogach i przy każdej pogodzie. Dzięki innowacyjnym technologiom zapewnia maksymalnie wysokie osiągi od pierwszego do ostatniego kilometra. Dostępna w 115 wersjach rozmiarowych – od 15 do 20 cali.

Jak przygotować akumulator do jesieni

Jak przygotować akumulator do jesieni

Efektem upalnego lata i pozostawiania samochodu pod gołym niebem w palącym słońcu, a także okazjonalnego użytkowania pojazdu, może być zmniejszenie żywotności akumulatora. Wysokie temperatury przyspieszają bowiem zjawisko jego samorozładowania. Nawet jeśli latem samochód ruszał bez problemu, nie ma gwarancji, że przy niskich temperaturach nas nie zawiedzie. Dlatego przed sezonem jesiennym warto skontrolować akumulator, a – jeśli trzeba – wymienić go na nowy, np. wykonany w technologii Carbon Boost 2.0, która dobrze sobie radzi w ekstremalnych temperaturach.

Jak przetrwać pogodowy armagedon na drodze

Jak przetrwać pogodowy armagedon na drodze

Upały powyżej 30°C i tropikalne noce – takie lato w Polsce staje się normą. Wraz z ekstremalnymi temperaturami nasilają się niebezpieczne zjawiska meteorologiczne: obfite deszcze, podtopienia, lokalne powodzie, gradobicia, wichury i burze. Ten pogodowy armagedon to dla kierowców prawdziwy sprawdzian. Jak latem powinni zadbać o swoje pojazdy, by przetrwały nawałnice i wysokie temperatury?

BMW M nowym klientem Hankkook

BMW M nowym klientem Hankkook

Ultra-Ultra-High-Performance to nazwa kategorii opon wprowadzona w tym roku przez firmę Hankook wraz z trafieniem na rynek opon Ventus S1 evo Z, przeznaczonej do szczególnie sportowych pojazdów o wysokich osiągach. Pierwszymi pojazdami wyposażonymi w opony o nowym bieżniku, będą pojazdy BMW M GmbH, a konkretnie modele X3 M i X4 M.

Hankook wyrusza na trasę z elektrycznym Volkswagenem ID.4

Hankook wyrusza na trasę z elektrycznym Volkswagenem ID.4

Producent opon klasy premium, firma Hankook, po raz kolejny współpracuje z Challenge4 i Volkswagenem. Specjalnie dla „Great Roadshow Through the U.S.”, bijący rekordy kierowca Rainer Zietlow, siada za kierownicą całkowicie elektrycznego VW ID.4 i rusza przez Stany Zjednoczone.

Motocyklowe opony retro od Michelin

Opona motocyklowa Michelin Road Classic motocykl

Na rynku jest już dostępna nowa gama opon Road Classic zaprojektowanych specjalnie do klasycznych i nowoczesnych motocykli na kołach 17-, 18- i 19-calowych. Ogumienie łączy atrakcyjny wzór bieżnika w stylu retro z najnowszymi materiałami i technologiami.

Pasja w podróży - Lubelszczyzna

Pasja w podróży - Lubelszczyzna

Sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre, dlatego Bridgestone wraz z portalem Onet Podróże dostarczają kolejnych inspiracji i zapraszają do wyjazdu na Lubelszczyznę!

Nowe rozmiary opon rolniczych Michelin TrailXBib

Nowe rozmiary opon rolniczych Michelin TrailXBib

Michelin rozszerza gamę opon Michelin TrailXBib przeznaczonych do ciągniętych maszyn rolniczych o siedem nowych rozmiarów. Ogumienie oferuje wyższą ochronę gleby podczas prac polowych, a tym samym zapewnia większe plony.

Przejmij kontrolę nad akumulatorem

Przejmij kontrolę nad akumulatorem

Exide Technologies pomaga klientom w optymalnym korzystaniu z gamy akumulatorów do łodzi i pojazdów rekreacyjnych, udzielając kilku wskazówek na nowy sezon. Porady te dotyczą właściwego doboru akumulatora, jego ładowania i obsługi, a także sposobów przechowywania. Wszystkie te czynniki mają wpływ na jego żywotność.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych