Aktualności, promocje...

Bridgestone zwycięża w teście magazynu Motor

Opony Bridgestone Blizzak LM005 zwyciężyły w najnowszym rankingu opon zimowych przeprowadzonym przez magazyn „Motor”. Testy wykazały, że opony Bridgestone świetnie sprawdzają się w typowo zimowych warunkach, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

Bridgestone zwycięża w teście magazynu Motor

W najnowszym teście opon zimowych 2021 magazynu „Motor” opona Bridgestone Blizzak LM005 zajęła 1 miejsce i powtórzyła sukces z 2020 r. Jest to szósty test w tym roku, w którym LM005 zajęła pierwsze miejsce lub znalazła się w czołówce najlepszych modeli opon. Obiecujące wyniki osiągnęła również opona Firestone Winterhawk 4 z Grupy Bridgestone, która znalazła się na dobrej, szóstej pozycji.

Podczas tegorocznych testów opon zimowych, specjaliści z magazynu „Motor” sprawdzali osiągi opon w szwedzkim ośrodku badawczym niedaleko koła podbiegunowego. Do pomiarów wykorzystano sprzęt bazujący na technologii GPS o wysokiej dokładności, a opony były sprawdzane łącznie w 14 kategoriach podczas jazdy na śniegu, mokrej oraz suchej nawierzchni.

Opony Bridgetsone Blizzak LM005 okazały się bezkonkurencyjne w 5 testach: trakcja, jazda po zaśnieżonym torze na czas, droga hamowania ze 100km/h na mokrej nawierzchni, jazda po mokrym okręgu, właściwości jezdne i komfort na suchej nawierzchni. Dodatkowo pozostały na podium w kolejnych 5 kategoriach. Podczas testów Opona Blizzak LM005 okazała się również energooszczędna, a dzięki swojej wszechstronności i odpowiedniemu zbilansowaniu dowiodła, że oferuje bezpieczeństwo i komfort jazdy w zimowych warunkach.

Na uwagę zasługuje także nowa opona marki Firestone, Winterhawk 4. W trakcie testów potwierdziła swoje wysokie parametry w jeździe po zaśnieżonym torze na czas, i precyzję prowadzenia. Bardzo dobrze sprawdziła się w testach drogi hamowania ze 100km/h na mokrej nawierzchni i aquaplaningu wzdłużnego. Dobre wyniki osiągnęła również w jeździe po mokrym torze na czas oraz jaździe po mokrym okręgu.

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych