Aktualności, promocje...

Hankook producentem roku Auto Bild

Hankook otrzymał miano najlepszego producenta za całoroczną linię opon od wiodącego europejskiego magazynu motoryzacyjnego Auto Bild. Wielosezonowa gama modeli Hankook Kinergy 4S 2 pojawiła się na podium w każdym z odpowiednich testów produktowych przeprowadzanych przez najważniejsze europejskie media motoryzacyjne. Jednym z głównych czynników sukcesu był bardzo wysoki margines bezpieczeństwa w testach w każdych warunkach pogodowych.

Hankook producentem roku Auto Bild

Hankook, został wybrany „Producentem Roku 2021” w kategorii testów całorocznych Grupy Auto Bild, po raz kolejny udowadniając wysokie osiągi sezonowych opon z najwyższej półki. Decyzja redakcji została podjęta w oparciu o wyniki poprzednich testów przeprowadzonych przez Auto Bild oraz magazynów partnerskich w 2021 roku. Model Kinergy 4S 2 X, który zajął pierwsze miejsce w dużym teście opon całorocznych do samochodów typu SUV w Auto Bild Allrad, oraz model Kinergy 4S 2, który zajął trzecie miejsce w teście opon całorocznych samochodów osobowych, miały duży wpływ na pozycję marki w ogólnym, tegorocznym rankingu.

„Od ponad 20 lat oferujemy naszym klientom innowacyjne, wysokowydajne opony całoroczne, co czyni nas jednym z głównych pionierów w tej kategorii produktów. Dlatego cieszę się, że otrzymaliśmy nagrodę Producenta Roku od magazynu Auto Bild. Wyniki niezależnych testów pokazują, że nasze modele Kinergy 4S to prawdziwie wszechstronne opony, na których nasi klienci mogą polegać” – mówi Sanghoon Lee, prezes Hankook Tire Europe.

Jako opona na każdą pogodę dla samochodów typu SUV, Kinergy 4S 2 jest niezwykle wszechstronna, łącząc jednocześnie cechy letnich i zimowych opon, bez uszczerbku dla osiągania najlepszych osiągów w związku z temperaturą. Jednocześnie zapewnia wysoką niezawodność w mokrych, suchych i zaśnieżonych warunkach. Redakcja niemieckiego magazynu motoryzacyjnego Auto Bild Allrad ogłosiła Hankook Kinergy 4S 2 X tegorocznym zwycięzcą całorocznego testu opon. Na zakończenie padły następujące słowa: „To naprawdę istnieje! Jedna opona, która zapewnia bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych. Zwycięska opona firmy Hankook to kompromis, który powinien być wzorem do naśladowania” (10/2021).

Nie trzeba dodawać, że wersja opon Kinergy 4S 2 dla samochodów osobowych oferuje również wysoki stopień niezawodności na mokrej, suchej i zaśnieżonej nawierzchni, co jest możliwe dzięki kierunkowemu bieżnikowi. Blokujące się klocki bieżnika w kształcie litery V zawsze zapewniają doskonałą stabilność jazdy. Uzupełniają je bardzo szerokie, dwustopniowe główne rowki drenażowe, pozwalające na optymalne odprowadzanie wody na boki nawet podczas ulewy. Dzięki temu system odwadniający zapobiega zjawisku aquaplaningu. Co więcej, może również skutecznie odprowadzać błoto pośniegowe z bieżnika. Bieżnik, wykonany z wysoko wzbogaconej mieszanki krzemionkowo-polimerowej jeszcze bardziej podkreśla te właściwości. Jednym z powodów, dla których ten materiał zapewnia tak dobrą przyczepność w mokrych warunkach, jest wysoka zawartość naturalnych olejów i żywic.

Auto Bild – Wyniki testów opon całorocznych Hankook 2021

Ranking:

Bieżnik:

Testowany rozmiar:

Wynik testu:

Wydanie:

Auto Bild Allrad

Kinergy 4S 2 X

215/65R17 103V

„Zwycięzca testu” - 1 miejsce na 10 marek

10/2021

Auto Bild

Kinergy 4S 2

225/50R17 V

„Dobry” - 3. miejsce spośród 32 marek

39/2021

Hankook opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych