Aktualności, promocje...

Odwiedź Point S UNIGUM i wygraj rower elektryczny

Odwiedź najbliższy serwis Point S UNIGUM, kup dwie opony Point S lub Bridgestone i wygraj, 2 rowery elektryczne i sprzęt rowerowy. Promocja trwa od 1 do 30 listopada 2021.

Odwiedź Point S UNIGUM i wygraj rower elektryczny

Każdy klient, który zakupi 2 opony Point S lub 2 opony Bridgestone otrzyma kartę zdrapkę, którą należy wypełnić i wrzucić do oznaczonej urny w serwisie Point S Unigum (Co ważne, na zdrapce należy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych, aby brać udział w dlaszych losowaniach. Należy też zachować dowód zakupu).Pod zdrapką znajduje się kod umożliwia wygranie upominków: plecaka lub bidonu lub stojaka na telefon. Losowanie rowerów elektrycznych odbędzie się 20 grudnia 2021.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych