Aktualności, promocje...

Pasja w podróży - Lubelszczyzna

Sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre, dlatego Bridgestone wraz z portalem Onet Podróże dostarczają kolejnych inspiracji i zapraszają do wyjazdu na Lubelszczyznę!

Pasja w podróży - Lubelszczyzna

W nowym odcinku serii reportaży Pasja w Podróży , dziennikarka Odeta Moro zabierze widzów na weekendowy wypad właśnie na tereny województwa lubelskiego. Pokaże, jak można korzystaćz uroków tego regionu - relaksować się lub spędzić czas bardziej aktywnie. Dojedzie tam bezpiecznie dzięki oponom letnim Bridgestone Turanza T005.

To już 3. odcinek 2. sezonu serii podróżniczych filmów, które zachęcają do samochodowych wypraw w stylu slow travel po różnych zakątkach Polski.

Tegoroczne reportaże dotarły do 1,5 miliona widzów i zostały wyświetlone około 2,6 miliona razy.

Na stronie pasjawpodrozy.onet.pl dostępne są wszystkie reportaże wideo oraz dodatkowe materiały, które pomogą zaplanować trasy i cel podróży. Wśród nich wywiady z uznanymi olimpijczykami - Joanną Jóźwik oraz Robertem Korzeniowskim, którzy dzielą się swoimi sportowymi i podróżniczymi doświadczeniami.

Zachęcamy do realizacji podróżniczych pasji - odkrywania nowych miejsc lub tych już znanych na nowo!

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych