Całoroczne nowości Klebera

Opony całoroczne Kleber Quadraxer 3 i SUV

Na rynek trafiły dwie nowe opony całoroczne KLEBER Quadraxer 3 oraz KLEBER Quadraxer SUV. Marka KLEBER ocenia, że w latach 2015-2025 segment opon całorocznych zwiększy się 9-krotnie.

Spokojnych Świąt Wielkanocnych

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji świąt Wielkanocnych, wszystkim Klientom - życzymy zdrowia i spokoju! Niech to będzie czas rodzinny i pełen świątecznej atmosfery. Wesołych Świąt.

Pierwsze w pełni elektryczne Gran Coupé BMW na Hankookach

Hankook Ventus S1 evo 3 w BMW i4 jako wyposażenie oryginalne

Hankook, fabrycznie wyposaża BMW i4 w pełni elektryczne Gran Coupé w swoje opony Ultra High Performance (UHP). Rozmiary obejmują ogumienie mieszane 18- i 19-calowe. Oprócz tego dostępne są rozmiary 19 cali jako opony typu run-flat i 18 cali jako opony jednolite. W BMW i4 stosowane są opony Ultra High Performance(UHP) typu Ventus S1 evo 3.

Hankook wygrywa w testach opon letnich

Hankook wygrywa w testach opon letnich

Hankook w opublikowanych niedawno niezależnych testach opon letnich przeprowadzonych przez liczne europejskie media branżowe przekonał ekspertów swoimi oponami Ventus. I tak model Ventus S1 evo 3 SUV w testowanym rozmiarze 18 cali został wyróżniony przez Auto Bild Allrad jako „zwycięzca testu” i otrzymał ocenę „wzorowy”. Werdykt redakcji został podjęty na podstawie „najlepszych właściwości jezdnych w terenie i na suchych nawierzchniach” (Auto Bild Allrad, 4/2022). Również poza utwardzoną drogą wariant SUV flagowego modelu UHP (Ultra High Performance) okazuje się dobrym wyborem: „dobra trakcja na luźnym żwirze i błotnistym terenie” (4/2022).

Promocja Lucky Days w serwisach UNIGUM

Promocja Lucky Days w serwisach UNIGUM - kup odbierz wygraj

Od 1 kwietnia 2022 do 31 maja 2022 przy zakupie dwóch opon point S lub Goodyear wygrywasz 2 filmy na Rakuten TV i masz szansę na wygranie pobytu dla dwóch osób w Hollywood.

Nowości Michelin na lato

Nowości Michelin na lato

Michelin wprowadza dwa nowe modele opon letnich – Michelin Pilot Sport 5 jest przeznaczona do samochodów sportowych, zaś Michelin Primacy 4+ do samochodów typu sedan i SUV, zarówno do jazdy miejskiej, jak i dalszych podróży.

Niezawodny akumulator zimą

Niezawodny akumulator zimą

Najzimniejsza pora roku to spore wyzwanie dla akumulatora. W tym okresie dbałość o niego powinna znaleźć się na liście priorytetów każdego kierowcy. Warto więc przypomnieć zasady bezpiecznego postępowania z akumulatorem, by uniknąć nieprzyjemnych sytuacji – unieruchomienia samochodu podczas siarczystych mrozów.

Godziny pracy w najbliższy piątek

Godziny pracy serwisów w Wigilię i Sylwestra 2021

Godziny pracy serwisów point s UNIGUM w najbliższy piątek, 7 stycznia 2022. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj