Aktualności, promocje...

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Point S wiodący na świecie niezależny sprzedawca opon i sieć serwisowa samochodów, jest oficjalnym sponsorem 15 Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2022, które odbędą się w Słowenii, Macedonii Północnej i Czarnogórze.

Nawet 200 zł za zakup opon Hankook

Nawet 200 zł za zakup opon Hankook

Kup opony Hankook i odbierz nawet 200 zł na wymianę lub na przechowanie opon. Promocja trwa od 26 października 2022 r. od do dnia 30 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Zyskaj nawet 100 zł za zakup opon Laufenn

Zyskaj nawet 100 zł za zakup opon Laufenn

Kup opony Laufenn i odbierz nawet 100 zł na wymianę lub na przechowanie opon. Promocja trwa od 26 października 2022 r. od do dnia 30 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Kup opony i odbierz 36 tys PLN

Kup opony i odbierz 36 tys PLN

Od 1 do 30 listopada 2022 r. przy zakupie co najmniej 2 opon Bridgestone lub Point S w serwisie Point S UNIGUM, masz szansę wygrać nagrodę w postaci baku paliwa o wartości 460 PLN, oraz nagrodę główną czyli 36.800 PLN.

Odbierz nawet 200 zł za zakup opon Michelin

Odbierz nawet 200 zł za zakup opon Michelin

Kup 4 opony Michelin wraz z montażem w serwisie Point S UNIGUM, zarejestruj się i odbierz nagrodę nawet 200 zł! Wartość nagrody zależy od rozmiaru zakupionych opon. Promocja trwa od 01.10.2022 do 31.12.2022 r. (lub do wyczerpania puli nagród).

Wybierz opony Continental i jedź po 150 PLN

Wybierz opony Continental i jedź po 150 PLN

Wybierz opony Continental i jedź po 150 PLN. Promocja dotyczy opon zimowych i wielosezonowych 17" i większych do aut osobowych i SUV. Promocja nie obejmuje opon do samochodów dostawczych.

Kup opony i odbierz nawet 2400 zł

pony rolnicze Continental Z szacunkiem do ziemi! Kupuj opony rolnicze Continental w Point S UNIGUM i odbierz nawet 2400 złza komplet opon do Twojego ciągnika.

Opony rolnicze Continental Z szacunkiem do ziemi! Kupuj opony rolnicze Continental w Point S UNIGUM i odbierz nawet 2400 zł za komplet opon do Twojego ciągnika.

Hankook wyłącznym dostawcą opon dla Formuły E

Hankook wyłącznym dostawcą opon dla Formuły E

Od przyszłego sezonu Hankook będzie nowym i wyłącznym partnerem technicznym i dostawcą opon podczas Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA. Podczas imprezy w ośrodku Swarovski Kristallwelten (Świat Kryształów Swarovskiego) w Austrii firma Hankook oficjalnie zaprezentowała nowo opracowane opony wyścigowe Hankook iON gościom i przedstawicielom Formuły E, a także międzynarodowym mediom.

Nowa opona do aut elektrycznych od Hankook

Opona Hankook iON winter

Hankook wprowadza na rynek iON winter, pierwszą oponę zimową z nowej linii produktów, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o pojazdach elektrycznych. Poprzez takie podejście firma chce wnieść decydujący wkład w przyspieszenie procesu przechodzenia na pojazdy o zerowej emisji spalin, nawet w zimnych porach roku.

Nowa gama opon motocyklowych Michelin

Nowa gama opon motocyklowych Michelin Road 6

Michelin przedstawia nową gamę sportowo-turystycznych opon motocyklowych. Michelin Road 6 zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni oraz dłuższą żywotność dzięki zastosowaniu nowych materiałów oraz wprowadzeniu nowego kształtu bieżnika i zoptymalizowanej konstrukcji opony.

Całoroczna opona do kamperów - Michelin CrossClimate Camping

Całoroczna opona do kamperów -Michelin CrossClimate Camping - kamper

Michelin CrossClimate Camping to całoroczna opona z gamy Michelin CrossClimate przeznaczona do kamperów. Ten model to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i stale rosnący segment pojazdów kempingowych. Opona sprawdzi się podczas jazdy w różnorodnych warunkach, jak również jest dostosowana do długich postojów.

Hankook wyposaży Audi Q4 e-tron i Audi Q4 Sportback e-tron

Hankook wyposaży Audi Q4 e-tron i Audi Q4 Sportback e-tron

Pojazdy elektryczne są jednym z najważniejszych fundamentów przyszłości zmotoryzowanego transportu. Przyszłości, która dla producenta opon premium, firmy Hankook, już dawno się rozpoczęła. Przykładowo, najnowsze modele Audi – Q4 e-tron i Q4 Sportback e-tron – są teraz częścią rosnącego portfolio pojazdów elektrycznych, dla których Hankook w ramach oryginalnego wyposażenia dostarcza niestandardowe opony.

Energia na podróż kamperem - to warto wiedzieć.

Energia na podróż kamperem – to warto wiedzieć przed wyjazdem!

Kampery stają się doskonałą alternatywą do tradycyjnego wypoczynku w domach wczasowych czy hotelach, zapewniając urlopowiczom niezależność, wygodę i swobodę podróżowania. Jak prawidłowo obliczyć zapotrzebowanie energetyczne w naszym kamperze i dobrać odpowiedni akumulator, by wakacyjna podróż była udana? – to najczęściej zadawane przez użytkowników pytanie.

Jak przeciwdziałać rozładowaniu akumulatora latem

Jak przeciwdziałać rozładowaniu akumulatora latem

Gdy nadchodzi lato, kierowcy tracą czujność – błędnie zakładając, że w upalne dni akumulatorom nic nie zagraża. Tymczasem wysokie temperatury mają niekorzystny wpływ na ich kondycję. By uniknąć nieprzyjemnych zdarzeń na drodze i nie dopuścić do samorozładowania, wystarczy wdrożyć kilka nieskomplikowanych zasad.

Hankook Ventus iON S, nowa opona letnia do samochodów elektrycznych

Hankook Ventus iON S, nowa opona letnia do samochodów elektrycznych

W maju 2022 r. Hankook, wprowadził na rynek Ventus iON S, pierwszą oponę letnią z nowej gamy produktów, która została zaprojektowana specjalnie z myślą o pojazdach elektrycznych. Poprzez takie podejście firma chce wnieść decydujący wkład w przyspieszenie procesu przechodzenia na pojazdy o zerowej emisji spalin. Nowa opona letnia jest pionierem nowej, globalnej rodziny opon „iON” opracowanych z myślą o pojazdach elektrycznych klasy premium, do której we wrześniu 2022 r. dołączy opona Hankook Winter i*cept iON.

40 lat mineło, gratulacje od Goodyear

40 lat mineło, gratulacje od Goodyear

W maju br. na spotkaniu z Partnerami Biznesowymi Goodyear w Zakopanym znaleźliśmy się w gronie 2 firm, które otrzymały wyjątkowe gratulacje za 40 lat działalności biznesowej na rynku polskim. Dziękujemy Goodyear za owocną i długoletnią współpracę.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych