Aktualności, promocje...

Kup opony i odbierz 36 tys PLN

Od 1 do 30 listopada 2022 r. przy zakupie co najmniej 2 opon Bridgestone lub Point S w serwisie Point S UNIGUM, masz szansę wygrać nagrodę w postaci baku paliwa o wartości 460 PLN, oraz nagrodę główną czyli 36.800 PLN.

Kup opony i odbierz 36 tys PLN

Jak wziąć udział w konkursie Special Days?

1. W dniach od 1 do 30 listopada 2022 r. kup co najmniej dwie opony osobowe, dostawcze lub suv marki Point S lub Bridgestone w jednym z serwisów Point S UNIGUM.

2. Zarejestruj dowód zakupu paragon lub fakturę na stronie https://www.specialdays.point-s.com.

3. Koniecznie zachowaj dowód zakupu.

4. Po prawidłowym zarejestrowaniu bierzesz udział w natychmiastowym losowaniu baku paliwa o wartości 460 zł. Zwycięzcy otrzymają nagrodę na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym w terminie od 6 do 8 tygodni od daty otrzymania ich danych.

5. Ponadto bierzesz udział w losowaniu nagrody głównej czyli zapasu opon na całe życie o wartości 36.800 PLN. Losowanie odbędzie sie 5 grudnia 2022 r. a o wyniku losowania zwycięzca zostanie powiadomiony pocztą elektroniczną do dnia 30 grudnia 2022 r.
Nagroda w wysokości 36 800 PLN zostanie przelana na konto zwycięzcy.

W promocji mogą brać udział osoby pełnoletnie, nie zatrudnione w punktach sprzedaży Point S.

Regulamin konkursu Special Days.

Bridgestone opony Point S promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych