Aktualności, promocje...

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Point S wiodący na świecie niezależny sprzedawca opon i sieć serwisowa samochodów, jest oficjalnym sponsorem 15 Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet 2022, które odbędą się w Słowenii, Macedonii Północnej i Czarnogórze.

Point S sponsorem ME w Piłce Ręcznej Kobiet

Podczas turnieju 16 najlepszych drużyn narodowych w piłce ręcznej kobiet w Europie będzie rywalizować o miano najlepszej na kontynencie. Zespoły z Chorwacji, Danii, Francji, Niemiec, Węgier, Czarnogóry, Holandii, Macedonii Północnej, Norwegii, Polski, Rumunii, Serbii, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii pojadą do Lublany, Celje, Skopje i Podgoricy aby uczestniczyć w mistrzostwach, które odbędą się od 4 do 20 listopada 2022 r.

Partnerstwo kontynuuje zaangażowanie Point S w sponsorowanie elitarnych międzynarodowych zawodów sportowych. W 2019 roku firma z dumą sponsorowała Mistrzostwa Świata IHF Kobiet w Piłce Ręcznej 2019 w Kumamoto w Japonii. Filozofia i zasady biznesowe Point S są ściśle powiązane z wartościami, które kojarzą się ze sportem. Globalna sieć niezależnych dealerów opon i warsztatów samochodowych Point S współpracuje, aby zapewnić swoim klientom profesjonalną i godną zaufania obsługę na najwyższym poziomie.

„Cieszymy się, że możemy być częścią Kobiet EHF Euro 2022 i jesteśmy dumni, że marka Point S znalazła się wśród oficjalnych sponsorów 15. edycji tego prestiżowego konkursu. Zawsze podziwiałem wartości, które dominują w sporcie, a te często są widoczne również w świecie biznesu. Piłka ręczna wymaga niezwykle wysokiego poziomu zaangażowania, a także silnego ducha drużyny. Zasady te są głęboko zakorzenione w naszej sieci, 5900 centrów Point S zlokalizowanych na całym świecie, ponieważ starają się one zapewnić naszym klientom najwyższej jakości usługi. Point S życzy wszystkim powodzenia w mistrzostwach”- powiedział, dyrektor generalny Point S International, Fabien Bouquet.

Point S

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych