Aktualności, promocje...

312-konne coupé Lexusa na oponach Bridgestone

312-konne coupé Lexus LC500h na oponach Bridgestone

Opony marki Bridgestone zostały wybrane na oryginalne wyposażenie do nowego Lexusa - LC500h, który wejdzie do sprzedaży w 2017 r. Do swojego nowego luksusowego coupé, japoński koncern wybrał bieżnik Bridgestone Potenza S001L RFT.

Niezawodność bez żadnego "ale", opona Barum BT 200 R

opona o wysokich osiągach na oś przyczepy BT 200 R 385/65 R 22.5 jest jednym z trzech modeli z serii 200 R

Firma Barum poszerza swoją ofertę o trzy nowe opony na oś przyczepy w ramach nowej serii 200 R. W ważnym rozmiarze 385/65 R 22.5 opona o wysokich osiągach na oś przyczepy BT 200 R otrzymuje ocenę „B” na etykiecie UE dotyczącej opon w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni.

Yokohama nagrodzona za badania nad technologią cichych opon

Yokohama nagrodzona za badania nad technologią cichych opon

Yokohama, japoński producent opon premium, została nagrodzona za osiągnięcia w badaniach nad oponami aeroakustycznymi, podczas konferencji poświęconej wykorzystaniu High Performance Computing Infrastructure (HPCI), odbywającej się w Tokio. Prestiżowe wyróżnienie przyznano w uznaniu praktycznych osiągnięć wpływających na innowacyjność i podnoszących potencjał technologiczny rynku.

Dlaczego konserwacja Twojego koła zapasowego jest tak ważna?

Dlaczego konserwacja Twojego koła zapasowego jest tak ważna?

Europejska branża oponiarska apeluje do kierowców, aby nie zapominali o swoich kołach zapasowych i regularnie sprawdzali ich ogólny stan. Posiadanie koła zapasowego ma inne znaczenie w przypadku, gdy złapiesz gumę, co stanowi krótkotrwałą niedogodność, niż gdy masz pojazd, w którym spędzasz godziny na jeździe terenowej.

Filtry samochodowe w okresie jesienno - zimowym

Filtry samochodowe w okresie jesienno - zimowym

Aby silnik mógł pracować prawidłowo dostarczone do niego powietrze oraz płyny eksploatacyjne muszą być oczyszczone. To decyduje o jego niezawodności oraz okresie jego eksploatacji.

Innowacyjny projekt Continental nagrodzony

Innowacyjny wyświetlacz Continental

Opracowany przez Continental projekt powierzchni wykorzystującej aktywne haptyczne sprzężenie zwrotne został nagrodzony tytułem „Najlepszy z najlepszych” w konkursie Automotive Brand 2016. Przyznając tę nagrodę Niemiecka Rada Wzornictwa wyraziła uznanie dla osiągnięć wiodącego dostawcy rozwiązań dla branży motoryzacyjnej w zakresie doskonalenia koncepcji interfejsu człowiek-maszyna.

Nowy bieżnik podnosi poprzeczkę wydajności na drodze i w terenie

nowy model bieżnika do opon budowlanych – Bandag M-DRIVE 001

Bridgestone wprowadził na rynek zupełnie nowy model bieżnika do opon budowlanych – Bandag M-DRIVE 001. Właściciele flot pojazdów budowlanych docenią go przede wszystkim za zwiększoną wydajność i trwałość, co ostatecznie przełoży się na obniżenie kosztów eksploatacyjnych.

Akumulator - to już prawie 160 lat

Pierwszy akumulator ołowiowy wykonał Gaston Plante

Pod maską swojego samochodu mają go wszyscy, bez wyjątku. To właśnie dzięki akumulatorowi Twoja codzienna podróż samochodem może się w ogóle rozpocząć.

Nowe opony przemysłowe Michelin XDR3

Nowe opony przemysłowe Michelin XDR3

Michelin przedstawia nowe opony przemysłowe MICHELIN XDR3 zaprojektowane z myślą o wozidłach sztywnoramowych pracujących w kopalniach odkrywkowych.

Nowe rozmiary opon Uniroyal

Nowe rozmiary opon Uniroyal

Oferta opon Uniroyal do transportu regionalnego i długodystansowego została poszerzona o nowe rozmiary ogumienia na każdą oś pojazdu. Opony Uniroyal przeznaczone są zarówno do autobusów, jak i pojazdów ciężarowych.

Sięgnij po zamiennik

Sięgnij po zamiennik

Oryginalne części w samochodach osobowych i ciężarowych to gwarancja bezawaryjnej jazdy. Ale ich dostępność, a co ważniejsze – cena, powodują, że mechanicy muszą szukać tzw. zamienników.

Filtr oleju w samochodzie osobowym

Filtr oleju - przekrój

Filtry oraz wkłady oleju mają ogromny wpływ na trwałość i niezawodność funkcjonowania silnika. Należą też do najczęściej wymienianych spośród wszystkich rodzajów filtrów.

Nowe rozmiary opon Taurus Point 65

Nowe rozmiary opon Taurus Point 65

Taurus wprowadza na rynek nowe rozmiary opon Taurus Point 65. Ogumienie zapewnia mniejsze ugniatanie gleby oraz większą przyczepność w porównaniu do innych produktów na podobnym poziomie cenowym. Marka z ponad 100 letnią tradycją należy do Grupy Michelin.

Continental buduje nową fabrykę opon

Continental rozpoczął budowę nowej fabryki opon do aut użytkowych

Continental rozpoczął budowę nowej fabryki opon do aut użytkowych w pobliżu miejscowość Clinton w stanie Missisipi w USA. Długoterminowa inwestycja, o łącznej wartości 1,4 miliarda dolarów, docelowo pozwoli na stworzenie 2500 miejsc pracy. Produkcja pierwszych opon ciężarowych i autobusowych na rynek północnoamerykański jest zaplanowana na 2019 r.

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Żnin 668 80 40 20

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon Toruń i Żnin, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj