Aktualności, promocje...

Nowe rozmiary opon Taurus Point 65

Taurus wprowadza na rynek nowe rozmiary opon Taurus Point 65. Ogumienie zapewnia mniejsze ugniatanie gleby oraz większą przyczepność w porównaniu do innych produktów na podobnym poziomie cenowym. Marka z ponad 100 letnią tradycją należy do Grupy Michelin.

Nowe rozmiary opon Taurus Point 65

Premiera trzech nowych rozmiarów opony odbyła się podczas targów rolniczych Innov-Agri 2016 we Francji. Taurus Point 65 to linia radialnych opon bezdętkowych przeznaczonych do ciągników o mocy od 80 do 160 KM. W porównaniu do standardowego ogumienia rolniczego, Taurus Point 65 posiadają elastyczną konstrukcję, która zapewnia większą nośność przy takim samym ciśnieniu lub podobną nośność przy niższym ciśnieniu, co wpływa na mniejsze ugniatanie gleby i tym samym na wyższe plony. Te osiągi są możliwe dzięki wprowadzeniu udoskonalonego bieżnika oraz ulepszonej konstrukcji opony, które dodatkowo zapewniają wyższy komfort prowadzenia oraz zmniejszają ryzyko wpadania ciągnika w wibracje.

Opony Taurus Point serii 65 dzięki elastycznej konstrukcji radialnej zmniejszają nacisk na glebę w porównaniu do opon standardowych. Zwiększona powierzchnia kontaktu z podłożem zapewnia lepszą przyczepność w różnych warunkach uprawy, wyższą efektywność pracy oraz mniejsze zużycie paliwa. Równoległy układ klocków bieżnika zapewnia dłuższe zachowanie właściwości trakcyjnych, a więc oferuje doskonałą jakość i wydajność przez cały okres użytkowania.

Gama Taurus Point 65 powstała z myślą o rolnikach, którzy szukają opon wysokiej jakości w przystępnej cenie, zakładających opony na traktory starszej generacji oraz rolników nie poszukujących opon premium o najnowszej technologii. Ogumienie Taurus Point 65 przeznaczone jest do ciągników rolniczych o mocy od 80 do 160 KM. Doskonale sprawdzi się w mniejszych gospodarstwach i do wielofunkcyjnych ciągników.

Nowe rozmiary dostępne na rynku na przełomie 2016 i 2017 roku: 600/65 R 34 151A8/151B, 600/65 R 38 153A8/153B, 650/65 R 38 157A8/157B.


Źródło: Taurus
Udostępnij

opony Taurus

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych