Aktualności, promocje...

Michelin CrossGrip z nowymi rozmiarami opon rolniczych

Michelin wprowadza dwa nowe rozmiary swoich całorocznych opon rolniczych Michelin CrossGrip o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Gama przeznaczona jest do koparko-ładowarek, ładowarek burtowych, ładowarek teleskopowych i małych traktorów.

Michelin CrossGrip z nowymi rozmiarami opon rolniczych

Oferta wielofunkcyjnych opon rolniczych Michelin CrossGrip o całorocznym zastosowaniu została rozszerzona o dwa nowe rozmiary – 440/80 R 34 oraz 480/80 R 34. Opony przeznaczone są do użytku na zróżnicowanych nawierzchniach: trawiastych, poboczach, sypkim podłożu, a nawet na śniegu i lodzie. Cała gama licząca obecnie 12 rozmiarów jest dostępna zarówno na rynku wyposażenia oryginalnego, jak i wymiany.

Wprowadzenie nowych wersji opony jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników poszukujących tych kluczowych rozmiarów w ofercie gamy Michelin CrossGrip, która cieszy się popularnością od momentu jej wprowadzenia na rynek w 2018 roku. Oferuje ona wysoką nośność, a dzięki specjalnej mieszance gumy nadaje się do użytku przez cały rok.

Bezkierunkowy wzór bieżnika Michelin CrossGrip zapewnia kierowcy doskonałą precyzję podczas manewrowania, zarówno podczas poruszania się do przodu, jak i do tyłu, zaś rzeźba bieżnika z licznymi krawędziami zapewnia doskonałą przyczepność. Asymetryczne klocki boczne pomagają poprawić stabilność jazdy w warunkach zimowych, gdy utrzymanie dobrej trakcji jest niezbędne dla zachowania bezpieczeństwa. Dodatkowo dzięki 196 klockom bieżnika opony zwiększają komfort kierowcy poprzez redukcję wibracji.

Gama Michelin CrossGrip posiada wzmocnienia zapewniające odporność na przebicia, a także umożliwiające kolcowanie do użytku na oblodzonych nawierzchniach.

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych