Aktualności, promocje...

Opona rolnicza z innowacyjnym trójkątnym bieżnikiem

Innowacyjna opona Michelin CargoXBib Heavy Duty została opracowana z myślą o rolnikach, którzy intensywnie korzystają z przyczep na polach oraz na zwykłych drogach, także podczas przewożenia ciężkich ładunków. Michelin CargoXBib Heavy Duty wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem oraz dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia, również podczas jazdy z dużym obciążeniem po nawierzchni asfaltowej.

opona Michelin CargoXBib Heavy Duty

Wytrzymały karkas nowej opony rolniczej Michelin CargoXBib Heavy Duty zapewnia jej długą żywotność, bardzo dobrą przyczepność na pochyłościach, komfort prowadzenia, a także efektywny system samooczyszczania. Osiągi i właściwości opony to wynik opracowanych przez inżynierów rozwiązań: bieżnika „Tripod” z trójkątnymi klockami oraz nowego kształtu rowków bieżnika wspomagających samooczyszczanie.

Nowa opona Michelin CargoXBib Heavy Duty została zaprojektowana z myślą o rolnikach, którym zależy na pewności prowadzenia pojazdu podczas korzystania z przyczep przewożących ciężkie ładunki zarówno na asfaltowych drogach, jak i na polu. Nowe ogumienie może być stosowane w pojazdach o obciążeniu do prawie 8330 kg na jedną oponę.

Osiągi nowej opony Michelin CargoXBib Heavy Duty to wynik zastosowania następujących technologii:

- innowacyjny wszechstronny bieżnik z trójkątnymi klockami, który zwiększa stabilność pojazdu oraz pewność prowadzenia zarówno na drodze, jak i na polu, podnosi wytrzymałość opony, a tym samym wydłuża jej żywotność;

- ułożenie trójkątnych klocków bieżnika oraz nietypowe rowki ułatwiają usuwanie spomiędzy nich błota, dzięki czemu system czyszczący nowej opony może być nawet trzy razy bardziej efektywny niż w ogumieniu poprzedniej generacji;

- sposób łączenia trójkątnych klocków bieżnika poprawia ich stabilność, dzięki czemu nie skręcają się na nawierzchni, co zmniejsza ich zużycie;

- masywne zaokrąglone barki opony chronią uprawy oraz ułatwiają kierowanie pojazdem po ubitej ziemi;

- płaski i szeroki wzór bieżnika optymalizuje obszar kontaktu z podłożem i tym samym zmniejsza ugniatanie gleby.

Michelin CargoXBib Heavy Duty uzupełnienia ofertę opon do przyczep Michelin CargoXBib High Flotation z technologią Ultraflex.

opona Michelin CargoXBib Heavy Duty przyczepa

Opona Michelin CargoXBib Heavy Duty została zaprojektowana we współpracy z producentami maszyn rolniczych i jest sprzedawana jako oryginalne wyposażenie. Nowe ogumienie jest dostępne do przyczep i pras rolniczych w trzech rozmiarach:

  • 560/60 R22.5;
  • 560/45 R22.5;
  • 500/60 R22.5.

Opony Michelin CargoXBib Heavy Duty, podobnie jak inne opony rolnicze marki , objęte są – oprócz 10-letniej gwarancji producenta – dodatkową gwarancją na wypadek uszkodzeń przypadkowych.

Michelin opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych