Aktualności, promocje...

Dunlop Geomax MX-33 na wyposażeniu fabrycznym motocykli motocrossowych KTM i Husqvarna

Wszechstronna opona Dunlop Geomax MX-33 została wybrana jako oryginalne wyposażenie wszystkich motocykli motocrossowych KTM i Husqvarna w sezonie 2021. Decyzja zapadła po tym jak ogumienie brytyjskiej marki udowodniło swoje zalety w wyścigach motocrossowych na najwyższym poziomie na całym świecie.

Opony Dunlop Geomax MX-33

Opona Geomax MX-33 będzie montowana we wszystkich motocyklach KTM SX specyfikacji 2021, od flagowego modelu KTM 450 SX-F do lekkiej dwusuwowej wersji KTM 125 SX i jej serii sportowej. Z doskonałych osiągów Geomax MX-33 skorzysta też pełna gama motocykli Husqvarna z 2021 roku, w tym na najwyższym poziomie model Husqvarna FC 450.

Dwaj wiodący producenci motocykli motocrossowych wybrali oponę Geomax MX-33 po szeroko zakrojonych badaniach, ze względu na jej niezrównaną wszechstronność i osiągi. Inżynierowie brytyjskiej marki zaprojektowali ten model do jazdy w miękkim, błotnistym i średnio trudnym terenie, ale z powodzeniem radzi sobie w jeszcze szerszym zakresie nawierzchni, dając zawodnikom przewagę w warunkach mieszanych oraz większe możliwości wykorzystania pełnych osiągów motocykla.

Husqvarna

Opony Geomax MX-33 zostały opracowane w ścisłej współpracy z zawodnikami biorącymi udział w Mistrzostwach Świata FIM Motocross. Model na wyposażeniu KTM i Husqvarna 2021 jest identyczny z produktem, któremu zaufali najlepsi zawodnicy w MXGP na świecie.

Jego budowa charakteryzuje się cieńszym i dłuższym kształtem szczytu, co zapewnia większą stabilność i reaktywność w połączeniu z ulepszoną konstrukcją, która poprawia tłumienie wstrząsów i skuteczniej kontroluje odkształcenia opony. Dunlop potwierdził również skuteczność konstrukcji progresywnych bloków podczas jazdy w zakrętach w całej linii produktów Geomax, a MX-33 była pierwszą oponą w tej serii, która otrzymała tę technologię również z przodu, aby pomóc zawodnikom kontrolować poślizgi i wykorzystywać dodatkową przyczepność.

KTM

Geomax MX-33 zapewniła najlepszym zawodnikom mistrzostw szereg zwycięstw w wyścigach, stając się istotną częścią oferty motocrossowej Dunlop. Motocykle wyposażone w opony brytyjskiej marki wygrały pięć z ośmiu ostatnich wyścigów MXGP 2019 i wszystkie rundy tegorocznych Mistrzostw AMA Supercross, a także pomogły Courtney Duncan wywalczyć najwyższy tytuł w Mistrzostwach Świata FIM Kobiet w Motocrossie w zeszłym roku.

Miguel Morais, dyrektor ds. pierwszego wyposażenia Dunlop Motorcycle EMEA, powiedział: „Jesteśmy bardzo dumni, że firmy KTM i Husqvarna wybrały Geomax MX-33 na oryginalne wyposażenie wszystkich swoich nowych serii motocrossowych 2021. Jest to dowód na niezrównaną wszechstronność tej opony, którą potwierdziła odgrywając ważną rolę w naszym sukcesie wyścigowym. Jesteśmy przekonani, że technologia zastosowana w modelu Geomax MX-33 pozwoli klientom firm KTM i Husqvarna w pełni cieszyć się motocyklami motocrossowymi w sezonie 2021 oraz uzyskiwać maksymalną przyczepność i kontrolę, tak jak robią to nasi światowej klasy zawodnicy motocrossowi”.

Dunlop motocyklowe opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych