Aktualności, promocje...

Promocja Lucky Days w serwisach point S UNIGUM

Kup w okresie od 1 listopada 2019 do 30 listopada 2019 w jednym z serwisów point S UNIGUM cztery opony marki point S lub cztery opony zimowe Goodyear. Wypełnij i prześlij kupon wraz z kopią dokumentu zakupu. Otrzymasz kartę przedpłaconą BP SuperCard o wartości 52 lub 35 PLN.

Promocja Lucky Days w serwisach point S UNIGUM

Wyciąg z regulaminu: Konkursu, organizowany przez Point S Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 01-205 ul. Młynarska 7 w okresie od 1.11.2019 do 30.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasu kart przeznaczonych do wydania klientom biorącym udział w promocji. W promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat. W promocji nie mogą wziąć udziału pracownicy i menedżerowie Punktów Sprzedaży, należących do sieci Point S, pracownicy zatrudnieni u Organizatora oraz członkowie organów powołani w Point S Polska spółka z. o. o. (Organizatora). Każdy klient, który dokonał zakupu 4 sztuk opon marki Point S lub 4 sztuk opon zimowych marki Goodyear w serwisie sieci Point S wskazanym jako serwis biorący udział w promocji, w okresie od 1.11.2019 do 30.11.2019 r., może zgłosić zakup produktów objętych promocją wysyłając kopie dowodu zakupu wraz z kopią oświadczenia potwierdzającego wzięcie udziału w promocji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Regulamin dostępny w serwisach point S UNIGUM.

Goodyear opony Point S promocja UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych