Aktualności, promocje...

Kup mistrzowskie opony zimowe i wygraj nowego Mercedesa klasy A

Jednym słowem Wygraj Mercedesa. Zimolubna, śniegoprzyjazna a może przyczepnoścista? Stwórz słowo, które w najlepszy sposób opisuje zimowe opony Continental i stań do walki o nagrodę główną lub jedną z nagród dodatkowych.

Kup mistrzowskie opony zimowe i wygraj nowego Mercedesa klasy A

Konkurs trwa do końca stycznia 2020 roku. Aby wziąć w nim udział, należy dokonać jednorazowego zakupu kompletu opon zimowych lub wielosezonowych marki Continental w rozmiarze od 17 cali wzwyż, w okresie od 21 października 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku i zachować dowód zakupu. Następnie należy wejść na stronę www.contiuhp.pl/konkurs, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wykonać zadanie konkursowe. Polega ono na stworzeniu jednego słowa opisującego opony Continental. Nagrodzone zostaną najciekawsze pomysły. Co tydzień, przez cały okres trwania akcji, pięć osób będzie miało szansę wygrać starter samochodowy z powerbankiem, a jedna zwrot pieniędzy za zakupiony komplet opon Continental. Na zdobywcę pierwszego miejsca czeka Mercedes-Benz klasy A.

Szczegóły konkursu i regulamin znajduje się na www.contiuhp.pl/konkurs.

Zapraszamy do zakupów opon Continental w serwisach point S UNIGUM.

Continental opony promocja UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych