Aktualności, promocje...

Bridgestone Blizzak LM005 wyróżnia się w testach

Opona Blizzak LM005 w tym sezonie weszła do oferty firmy Bridgestone i już otrzymała ocenę „Bardzo dobra” w prestiżowym teście magazynu Auto Motor i Sport. Autorzy rankingu docenili jej precyzje prowadzenia na śniegu. Ponadto tygodnik Auto Świat przyznał LM005 ocenę „Wzorowa”, wyróżniając ją za najkrótszą drogę hamowania na mokrej nawierzchni, spośród wszystkich testowanych opon.

Bridgestone Blizzak LM005 wyróżnia się w testach

Auto Motor i Sport

W teście opon do kompaktowych SUV-ów w rozmiarze 215/55 R17 opona LM005 uplasowała się na drugim miejscu i otrzymała końcową ocenę „bardzo dobra”. Właściwości opony sprawdzono w 19 różnych kategoriach, za które otrzymała łącznie 8,8 pkt, ustępując jedynie o 0,1 punktu zwycięzcy testu.

Podsumowanie wyników testu nowej LM005:

- bardzo bezpieczna dzięki wyjątkowo krótkiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni,

- bardzo precyzyjna na zaśnieżonych i mokrych drogach,

- stabilna w trakcie szybkiego pokonywania zakrętów.

Auto Świat

We wstępnych eliminacjach,gdzie liczyła się tylko próba hamowania na mokrej i suchej nawierzchni, LM005 zajęła pierwsze miejsce,spośród 53 testowanych modeli opon w rozmiarze 225/45 R17. We właściwych testachnowy bieżnik Bridgestone potwierdził swoją wszechstronność i otrzymał ocenę „Wzorowa”. Przede wszystkim okazał się bezkonkurencyjny w hamowaniu na mokrej nawierzchni.

Podsumowanie wyników testu nowej LM005:

- wzorowa trakcja na mokrej i suchej drodze,

- dynamiczne prowadzenie na mokrej nawierzchni,

- dobre wyniki w próbach zimowych.

„Producent roku, Zima 2019”

Ponadto Magazyn Auto Bild przyznał Bridgestone prestiżową nagrodę „Producenta roku, Zima 2019”. Japoński producent otrzymał to wyróżnienie za doskonałe osiągi jakie LM005 i wielosezonowa A005 otrzymały we wszystkich testach opublikowanych w tym sezonie przez niemiecki tygodnik motoryzacyjny.

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych