Aktualności, promocje...

Doskonałe osiągi Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 w pierwszych testach opon letnich

Wprowadzona niedawno na rynek Eagle F1 Asymmetric 5 odniosła zwycięstwo w prestiżowym teście Auto Bild allrad. Gute Fahrt, Auto Bild oraz Auto Bild Sportscars przyznały oponie Goodyear miejsce na podium oraz ocenę ‘wzorową’.

Doskonałe osiągi Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 w pierwszych testach opon letnich

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 triumfowała w prestiżowym teście opon letnich zorganizowanym przez Auto Bild allrad, osiągając najkrótszą łączną drogę hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach. Eksperci magazynu chwalili ogumienie amerykańskiego koncernu za ogólne osiągi, sportowe prowadzenie i precyzję kierowania.[1]

Eagle F1 Asymmetric 5, najlepsza opona letnia w portfolio Goodyear dedykowana do jazdy po drogach publicznych, otrzymała również wysokie oceny od Gute Fahrt [2], Auto Bild [3], i Auto Bild Sportscars[4]. Czasopisma wyróżniły ją za wyjątkowe osiągi na mokrej nawierzchni – zwłaszcza w zakresie hamowania i prowadzenia.

Eagle F1 Asymmetric 5 doskonale sprawdziła się również na suchych drogach. Eksperci Gute Fahrt ocenili jej kierowalność na suchej jezdni jako wzorcową, a AutoBild pochwalił wyjątkowe przebiegi i wysoką precyzję prowadzenia.

Wyniki testów potwierdzają, że opona Eagle F1 Asymmetric 5 nie ma sobie równych pod względem hamowania na mokrych i prowadzenia na suchych nawierzchniach. Wysoko uszlachetniona mieszanka gumowa gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne na mokrej jezdni. Ponadto innowacyjna technologia opracowana przez inżynierów Goodyear zwiększa powierzchnię styku z nawierzchnią, skracając drogę hamowania o zdumiewające 4% na mokrym asfalcie i o 7% na suchym w porównaniu z jej poprzedniczką, wielokrotnie nagradzaną Eagle F1 Asymmetric 3.

Dzięki Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 kierowcy mogą cieszyć się wspaniałą jazdą, ponieważ opona poprawia reakcje układu kierowniczego, zapewniając lepsze czucie samochodu i większe poczucie pewności.

[1] Auto Bild allrad (D), wydanie 4 /2019/03/01, rozmiar opony: 225/55R17.

[2] Gute Fahrt (D), wydanie 3 / 2019/02/22, rozmiar opony: 225/40R18.

[3] Auto Bild (D), Wydanie 9 / 2019/02/28, rozmiar opony: 225/45R17.

[4] Auto Bild Sportscars (D), wydanie 4 / 2019/03/08, rozmiar opony: 245/45R18.

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych