Aktualności, promocje...

Bridgestone Globalnym Partnerem Paraolimpijskim

Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski (International Paralympic Committee, IPC) i Bridgestone Corporation (Bridgestone) ogłosiły, że największy na świecie producent opon i wyrobów z gumy dołączył do grona Globalnych Partnerów Paraolimpijskich.

Bridgestone Globalnym Partnerem Paraolimpijskim

Posiadająca już tytuł Globalnego Partnera Olimpijskiego firma Bridgestone będzie wspierała Międzynarodowy Ruch Paraolimpijski do 2024 roku.

Jako partner najwyższej rangi sponsorskiej przewidzianej w ramach Ruchu paraolimpijskiego, Bridgestone uzyskał od MKP globalne prawa w kategoriach obejmujących opony, usługi oponiarskie i wybrane usługi motoryzacyjne, rowery samobieżne, izolacje sejsmiczne i różnorodne wyroby budowlane i przemysłowe. Bridgestone jest także Złotym Partnerem Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2020 oraz partnerem drużyn paraolimpijskich Japonii, Tajlandii i USA. Firma wspiera kilku wiodących paraolimpijczyków z wielu krajów, w tym ośmiu pracowników Bridgestone, którzy trenują, aby zakwalifikować się do Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2020 r.

Zwiększenie zaangażowania na rzecz międzynarodowego Ruchu Paraolimpijskiego jest zgodne z przesłaniem kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko” której celem jest zachęcanie ludzi do pokonywania przeszkód i wytrwałości w dążeniu do swoich celów.

Andrew Parsons, prezydent MKP, powiedział: „Jesteśmy dumni, że Bridgestone stanie się siódmym Globalnym Partnerem Paraolimpijskim i wierzymy, że hasło kampanii „PODĄŻAJ ZA MARZENIAMI, bez względu na wszystko“ doskonale wpisuje się w aspiracje Ruchu Paraolimpijskiego. Wizja MKP odnosi się w pewnej mierze do paraolimpijczyków osiągających wyniki w sporcie, w rezultacie czego osoby z niepełnosprawnością podążają za swoimi marzeniami poprzez uprawianie dyscyplin paraolimpijskich. Mam nadzieję, że dzięki współpracy uda nam się zachęcić jeszcze więcej osób na całym świecie do podążania za swoimi marzeniami.”

Masaaki Tsuya, CEO Bridgestone Corporation, powiedział: „Bridgestone ma zaszczyt zostać Globalnym Partnerem Paraolimpijskim i dalej wspierać ważną misję MKP w tworzeniu bardziej otwartego społeczeństwa dzięki parasportowi. Bridgestone swoimi działaniami stara się usprawnić sposób przemieszania się, życia, pracy i rozrywki, a podstawowe wartości naszej firmy dotyczące usług i różnorodności znajdują odzwierciedlenie w Ruchu Paraolimpijskim. Będziemy wspólnie wspierać najwybitniejszych sportowców na świecie oraz inspirować ludzi o różnych umiejętnościach do podążania za swoimi marzeniami“.

W ramach stałego wsparcia dla Ruchu Paraolimpijskiego Bridgestone Corporation wykorzystuje swoją specjalistyczną wiedzę w zakresie opon i wyrobów z gumy, aby rozwijać nowoczesne technologie stosowane w sprzęcie dla paraolimpijczyków w Japonii. Są to m.in. nowe podeszwy gumowe do protez oraz gumowe uchwyty do rękawiczek. Dzięki Bridgestone Cycle Co., Ltd. (Bridgestone Cycle) i Bridgestone Sports Co., Ltd. (Bridgestone Sports) firma dostarczyła rowery, sprzęt sportowy i wsparcie techniczne dla japońskich zawodników kolarstwa paraolimpijskiego i tenisistów na wózkach.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych