Aktualności, promocje...

Nowe bieżniki Hankook do jazdy po drogach i w terenie

Nowe bieżniki do jazdy po drogach, jak i w terenie uzupełniają istniejącą linię opon stosowanych na placach budowy, Hankook SmartWork. Nowe produkty SmartWork: AM11 do osi sterującej, DM11 do osi napędowej i TM11 do naczep, zostały zaprojektowane na potrzeby dostaw na place budowy. Tym samym, radzą sobie świetnie nie tylko na nawierzchniach nieutwardzonych, ale także na drogach, m.in. dzięki długiej żywotności.

Nowe bieżniki Hankook do jazdy po drogach i w terenie

Nowe bieżniki linii Hankook SmartWork: AM11, DM11 i TM11 zostały stworzone specjalnie z myślą o pojazdach mających zastosowanie na placach budowy, które służą do transportu surowców, kruszyw czy odpadów i tym samym pokonują większość trasy po utwardzonych drogach. Opony na oś sterującą, napędową i do naczep gwarantują zarówno długą żywotność na drogach i wysoką trakcję przy użytkowaniu typu off-road.. Zapewnia to nie tylko konstrukcja bieżnika dostosowana do wszystkich pozycji osi, ale również stworzona specjalnie w tym celu mieszanka gumy.

Opona ciężarowa Hankook SmartWork AM1 DM11 TM11

SmartWork AM11 na oś sterującą lub do zastosowania na wszystkich osiach, posiada trzy bardzo szerokie, odprowadzające wodę rowki w kształcie zygzaka. Specjalne wypustki w rowkach bieżnika zapobiegają gromadzeniu się kamieni. Kątowy wzór zapewnia optymalną trakcję, a fazowane krawędzie klocków i specjalne lamele zwiększają stabilność i gwarantują skuteczne hamowanie oraz kontrolę nad pojazdem. SmartWork AM11 posiada ponadto zamkniętą konstrukcję barków, co również wpływa korzystnie na stabilność jazdy, prowadzenie boczne oraz długość życia opony.

Opony do naczep TM11 różnią się od SmartWork AM11 półotwartą konstrukcją barków. Rowki poprzeczne zwiększają trakcję zwłaszcza na pokrytych błotem czy śniegiem drogach oraz na placach budowy. Zarówno SmartWork AM11, jak również SmartWork TM11 posiadają oznaczenia M+S.

Dla osi napędowej dostępny jest bieżnik SmartWork DM11. Profil w kształcie litery V gwarantuje skuteczne odprowadzanie błota i wody podczas jazdy po placu budowy. Mostki łączące centralne klocki bieżnika SmartWork DM11 zapewniają wysoką stabilność, wysokie osiągi podczas jazdy na wprost oraz rozproszenie sił działających na poszczególne klocki bieżnika, zwiększając tym samym trwałość opony. Dzięki trójwymiarowym lamelom zwiększona jest przyczepność. Zgodnie z symbolem śnieżynki SmartWork DM11 może być użytkowany w trudnych warunkach zimowych.


Źródło: Hankook
Udostępnij

Hankook opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych