Aktualności, promocje...

Pierwszy elektryczny SUV Audi na oponach Goodyeara

Audi zaprezentowało model e-tron, pierwszego w pełni elektrycznego SUVa, który został wprowadzony do sprzedaży przez niemieckiego producenta. Dostawcą opon dla tego przełomowego modelu jest Goodyear, a montowane ogumienie to Eagle F1 Asymmetric 3 SUV w rozmiarze 265/45R21 SUV.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Opony przeznaczone na wyposażone Audi e-tron spełniają wysokie wymagania niemieckiego producenta w zakresie przebiegów. Pojazdy elektryczne wytwarzają większy moment obrotowy niż samochody z silnikiem spalinowym, dlatego zużycie opon może być nawet o 25% szybsze, ale dzięki technicznie zaawansowanej konstrukcji, opony Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV sprostają temu wyzwaniu.

Eagle F1 Asymmetric 3 SUV optymalizuje hamowanie i prowadzenie w każdych warunkach, a technologia aktywnego hamowania skraca drogę hamowania o 1,2 metra na suchej i mokrej nawierzchni. Konstrukcja udoskonalona pod kątem pojazdów typu SUV poprawia prowadzenie przy wyższych prędkościach, zwiększając sztywność w zakrętach i zmniejszając zużycie bieżnika. Właściwości te współpracują z UHP Cool Cushion Layer, technologią która poprawia kierowalność, jednocześnie zmniejszając opór toczenia.

Ponadto w oponach montowanych w Audi e-tron zastosowano rozwiązanie Goodyear SoundComfort Technology, które skutecznie zmniejsza poziom hałasu wewnątrz pojazdu o połowę (nawet do 4dB). To doskonała opcja dla pojazdu elektrycznego, w którym źródłem hałasu wewnątrz kabiny jest przede wszystkim szum opon.

Oficjalna premiera modelu Audi e-tron odbyła się w San Francisco. Produkowany w Brukseli rewolucyjny pojazd jest pierwszym w pełni elektrycznym SUVem znanego niemieckiego producenta. Dzięki trzem motorom elektrycznym, e-tron przyspiesza od 0 do 100 km/h w 4,6 sekundy. W zależności od stylu i warunków jazdy, zasięg e-trona wynosi nawet do 465 km.


Źródło: Goodyear
Udostępnij

Goodyear opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych