Aktualności, promocje...

Dwie nowości Klebera

Kleber prezentuje nowe gamy opon letnich:Kleber Dynaxer UHP i Kleber Dynaxer HP4, które są efektem dwuletnich prac konstruktorów.

Dzięki większej przyczepności nowe opony zapewniają krótszą drogę hamowania na nawierzchni mokrej (- 4,7 m) i suchej (- 1,5 m). W porównaniu z oponą poprzedniej generacji marki Kleber, droga hamowania na mokrej drodze nowych opon jest krótsza o 13 proc. Ten wynik udało się osiągnąć dzięki nowej, opatentowanej mieszance gumy bieżnika i zastosowaniu w nim samoblokujących się lameli, które ograniczają odkształcenia opon podczas jazdy.

Opona osobowa Kleber Dynaxer HP4

W klasyfikacji z europejskich etykiet Kleber Dynaxer UHP i Kleber Dynaxer HP4 w rozmiarach 16 i 17 cali mają klasę A przyczepności na mokro, natomiast rozmiary 14 i 15 cali otrzymały klasę B.

Asymetryczny bieżnik z dwoma ciągłymi rowkami w zewnętrznej części podkreśla asymetrię całej opony, wzmacnia przyczepność na zakrętach i efektywnie odprowadza wodę spod opony. Samoblokujące się lamele usztywniają bieżnik w obszarze kontaktu opony z podłożem i obniżają opory toczenia, co przekłada się na oszczędność paliwa.

Gama otrzymała homologację we wszystkich krajach Europy – w tym w Rosji, na Ukrainie, Białorusi oraz w niektórych krajach Bliskiego Wschodu. Tak jak wszystkie gamy opon Kleber, również nowe opony Dynaxer UHP i Dynaxer HP4 są objęte Gwarancją Satysfakcji Kleber TRUST. Więcej informacji na stronie www.Kleber.pl.

Od 1981 r. marka Kleber należy do Grupy Michelin. Opony Kleber były zawsze cenione przez kierowców za bezpieczeństwo i gwarancję spokojnej jazdy, doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni i znakomity stosunek wartości do ceny. Nowe opony Kleber Dynaxer UHP i Kleber Dynaxer HP4 podtrzymują tę tradycję, oferując osiągi przewyższające osiągi opony poprzedniej generacji – Kleber Dynaxer HP3.

Opona osobowa Kleber Dynaxer UHP

Dostępność i rozmiary
Opona Kleber Dynaxer UHPw rozmiarach 17 i 18 cali jest dostępna w Europie od lipca 2018 r. u specjalistycznych dilerów opon, w sklepach internetowych oraz w wybranych salonach samochodowych. Opony o profilu poniżej 50 trafią do sprzedaży w latach 2019 (19 cali) i 2020 (20 cali). Nowa gama letnich opon osobowych Kleber w rozmiarach od 17 do 19 cali pasuje do większości najbardziej popularnych modeli samochodów takich marek jak m.in. Peugeot, Citroën, Renault, Ford, Opel, Nissan czy Volkswagen.

Opona Kleber Dynaxer HP4 będzie dostępna w rozmiarach od 14 do 17 cali. Opona w największym rozmiarze będzie mieć profil powyżej 50. Opona pasuje do większości modeli samochodów takich marek jak m.in. Peugeot, Citroën, Renault, Ford, Opel, Nissan, VW, BMW czy Audi.

Kleber Dynaxer HP4 będzie dostępna od stycznia 2019 r. w 83 rozmiarach:

- 22 rozmiary 15″

- 28 rozmiarów 16″

- 18 rozmiarów 17″


Źródło: Kleber
Udostępnij

Kleber opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych