Aktualności, promocje...

Nowa całoroczna opona Yokohama

Popyt na opony wielosezonowe wciąż wzrasta. Tylko w ostatnim roku w samej Europie sprzedano ich ponad 6 milionów. W odpowiedzi na ten trend Yokohama, japoński producent ogumienia premium, wprowadza na polski rynek swoją pierwszą, osobową oponę całoroczną – BluEarth-4S AW21. Nowość została wyróżniona prestiżowym certyfikatem TÜV SÜD, potwierdzającym wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 Nowa całoroczna opona Yokohama BluEarth-4S AW21

Nowa opona premium BluEarth-4S AW21 to pierwsza całoroczna propozycja japońskiej marki Yokohama dla samochodów osobowych, stworzona z myślą o użytkownikach małych i kompaktowych aut, średniej wielkości sedanów oraz nowoczesnych SUVów i CUVów. Dzięki optymalnej konstrukcji i udoskonalonym materiałom, nowy model oferuje bardzo dobrą wydajność paliwową – klasa C-E w zależności od rozmiaru, i ponadprzeciętną przyczepność na mokrej nawierzchni – klasa B dla zdecydowanej większości rozmiarów.

Zastosowane w oponie BluEarth-4S AW21 rozwiązania technologiczne, takie jak nowa mieszanka gumy, wykorzystująca polimery o zamkniętych połączeniach krzemionki oraz solidna budowa bieżnika gwarantują szeroką powierzchnię styku opony z podłożem, co daje pewność prowadzenia niezależnie od pory roku. Charakterystyczny dla nowego modelu szeroki i płaski bieżnik z mocnymi blokami na barku zapewnia wyjątkowo długi przebieg opony, doskonałe osiągi na suchej nawierzchni i komfort jazdy z dużą prędkością. Za bezpieczeństwo w trudniejszych, deszczowych i zimowych warunkach odpowiada specjalna kombinacja lameli. Układ rowków w kształcie litery V i szereg wąskich nacięć umożliwiają skuteczne odprowadzenie śniegu i wody spod kół, co wpływa na znakomitą przyczepność opony na oblodzonej i zaśnieżonej drodze. BluEarth-4S AW21 posiada znakowanie 3PMSF, co oznacza, że opona spełnia europejskie normy w zakresie ogumienia zimowego.

Doskonałe parametry BluEarth-4S AW21 potwierdza prestiżowy certyfikat nadany przez niemiecki TÜV SÜD, który przeprowadza niezależne audyty jakości i bezpieczeństwa. Oponę poddano całej serii testów, sprawdzających m.in. zużycie paliwa, przyspieszanie, hamowanie przyczepność na zakrętach na suchej i mokrej drodze, a także w warunkach zimowych. BluEarth-4S AW21 spełniła rygorystyczne wymagania i zyskała certyfikację we wszystkich sprawdzanych kategoriach, w tym przyczepności na śniegu i odporności na aquaplaning. Badanie oporów toczenia i poziomu hałasu, potwierdziło wysoką wydajność i komfort jazdy. Model dostępny jest w rozmiarach od 14 do 18 cali.


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony Yokohama

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych