Aktualności, promocje...

Nowy wymiar przygody dzięki oponie motocyklowej Bridgestone Battlax Adventure A41

Bridgestone, przedstawia nową oponę Battlax Adventure A41, która powstała z myślą o motocyklistach lubiących porzucić od czasu do czasu główne szlaki i skosztować przygody na malowniczych bocznych drogach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji ogumienia, Bridgestone stworzył bardzo wytrzymałą, bezpieczną i komfortową oponę, która bez problemu da sobie radę w każdych warunkach drogowych i atmosferycznych.

Opona motocyklowa Bridgestone Battlax Adventure A41 motocykl

Battlax Adventure A41 oferuje świetną przyczepność i pewność prowadzenia na mokrej nawierzchni i w niskich temperaturach. Dzięki trójwarstwowej strukturze opona bardzo wolno się zużywa, a kierowca ma pełną kontrolę nad motocyklem nawet w najtrudniejszych warunkach. Dla poprawy stabilności motocykla w zakrętach, krawędzie opony zostały wykonane w technologii „cap base”.

Opona motocyklowa Bridgestone Battlax Adventure A41

Nowa mieszanka użyta do produkcji Battlax Adventure A41 w połączeniu z bieżnikiem zaprojektowanym tak, by jak najlepiej odprowadzał wodę, tworzą produkt, który doskonale sprawdza się w każdej sytuacji na drodze. Potwierdzają to testy, w których motocykle wyposażone w opony A41 osiągały o 8% lepsze czasy na mokrym torze od tych, które miały na kołach starszy model ogumienia.

Ponadto dzięki dużej powierzchni styku z nawierzchnią (5% większej niż w przypadku modelu A40), ciśnienie w oponach Battlax Adventure A41 rozkłada się bardzo równomiernie, co daje kierowcy uczucie pełnego panowania nad maszyną.

Opony Battlax Adventure A41 są dostępne dla kupujących od stycznia tego roku. Model dostępny jest w 7 rozmiarach dla kół przednich i 9 dla tylnych.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone motocyklowe opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych