Aktualności, promocje...

Bezpieczeństwo, przyczepność i kontrola na motocyklem - opona Bridgestone Battlax Sport Touring T31

Bridgestone, podnosi poprzeczkę w dziedzinie wytrzymałości, osiągów oraz bezpieczeństwa i wprowadza na rynek nową oponę sportowo – turystyczną Battlax Sport Touring T31.

Opony motocyklowe Bridgestone Battlax Sport Touring T31motocykl

Priorytetem projektantów była doskonała przyczepność opony na mokrej nawierzchni oraz zapewnienie kierowcy maksymalnej pewności prowadzenia w każdej podróży. Udało się to osiągnąć dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

Opony Battlax Sport Touring T31 przeznaczone dla przednich kół motocykla zostały opracowane przy wykorzystaniu najnowszej nanotechnologii Bridgestone, która pozwoliła osiągnąć wysoką elastyczność gumy. Przełożyło się to na podniesienie poziomu przyczepności na mokrej nawierzchni i w niskich temperaturach, a co za tym idzie większą kontrolę nad motocyklem i precyzję prowadzenia.

Tylna opona została wykonana w specjalnej technologii „cap base” zapewniającej idealną równowagę pomiędzy przyczepnością a stabilnością w zakrętach.

Opony motocyklowe Bridgestone Battlax Sport Touring T31

Bieżnik modelu T31 charakteryzuje się dużą liczbą nacięć na krawędziach oraz mniejszą ich ilością w środkowej części opony. Takie rozwiązanie usprawnia odprowadzanie wody i pozwala na uzyskanie świetnej stabilności maszyny przy dużych prędkościach. Powierzchnia styku z podłożem jest nawet do 7% większa niż w przypadku modelu T30.

Testy przeprowadzone przez Bridgestone potwierdzają, że Battlax Sport Touring T31 ma niższy współczynnik tarcia od swojego poprzednika, a czasy okrążeń na mokrym torze są nawet o 3% lepsze niż w przypadku starszego modelu. Projektantom udało się również utrzymać wysoką żywotność, z której znany był Battlax T30.

„Battlax T31 to idealny kompan dla motocyklistów, którzy w oponie turystycznej poszukują cech znanych z ogumienia sportowego. Świetna przyczepność w deszczu i znakomita stabilność to cechy, które pozwolą poczuć się pewnie każdemu kierowcy” – mówi Nico Thuy, kierownik działu motocykli w Bridgestone EMEA.

Standardowa wersja opony Battlax Sport Touring T31 jest dostępna w 8 rozmiarach dla kół przednich i 9 dla tylnych. Klienci mogą również kupić wzmocnioną wersję GT w 2 rozmiarach na przód oraz 3 na tył.


Źródło: Bridgestone
Udostępnij

Bridgestone motocyklowe opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych