Aktualności, promocje...

Innowacyjne opony Yokohama na targach w Genewie

Najnowsze produkty i rozwiązania z szerokiej gamy zaawansowanych opon premium Yokohama będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji Geneva International Motor Show. Wydarzenie, odbywające się w dniach od 9 do 19 marca 2017 r. w Szwajcarii jest jedną najważniejszych imprez branży motoryzacyjnej na świecie.

Innowacyjne opony Yokohama na targach w Genewie

Podczas nadchodzących Geneva International Motor Show 2017 wystawcy z całego świata po raz 87. zaprezentują nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia technologiczne z obszaru motoryzacji. W wydarzeniu nie zabraknie japońskiej marki Yokohama, która przedstawi najnowsze produkty i rozwiązania stosowane w oponach osobowych i sportowych. Z okazji 100. rocznicy powstania koncernu Yokohama Rubber Co, przypadającej w 2017 roku, na odwiedzających czekają dodatkowe atrakcje.

Na stoisku Yokohama zademonstruje najlepsze modele opon, m.in. z flagowej serii sportowej ADVAN, w tym oponę ADVAN Sport V105 – stworzoną z wykorzystaniem najnowszych technologii opracowanych na potrzeby wyścigów WTCC, czy najnowszą oponę sportową ADVAN A052 z homologacją drogową. Wśród prezentowanych modeli dostępna będzie także nowa opona osobowa ADVAN Fleva V701 i przeznaczona do SUV-ów wszechstronna opona GEOLANDAR A/T G015 – które w tym roku zadebiutują na polskim rynku.

Oprócz zaawansowanych modeli opon, zwiedzający będą mogli zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami technologicznymi japońskiego producenta, jego wkładem w rozwój bezpieczeństwa i działaniami na rzecz środowiska. Na stoisku prezentowany będzie jubileuszowy film upamiętniający pierwsze 100 lat Yokohama Rubber Co., przybliżający najważniejsze etapy rozwoju w kierunku globalnej marki.

Dodatkową atrakcją dla fanów opon i futbolu będzie możliwość sfotografowania się z „wirtualnymi” zawodnikami angielskiego klubu piłkarskiego Chelsea, oficjalnego partnera Yokohama. W tym celu marka wykorzysta specjalnie stworzoną aplikację opartą na funkcji rzeczywistości rozszerzonej.

Zespół Yokohama będzie czekał na spotkanie z klientami i odwiedzającymi targi na stoisku numer 4231 w hali 4.

Wszelkie informacje na temat nowości Yokohama i wykorzystanych rozwiązań w prezentowanych oponach będzie można uzyskać na konferencji prasowej YOKOHAMY, która odbędzie się we wtorek, 7 marca 2017 roku, o godzinie 14:30, na stoisku 4231 w hali 4.


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony Yokohama

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych