Aktualności, promocje...

Sportowe emocje bez ryzyka z nową oponą Advan Fleva V701

Yokohama, japoński producent opon premium, wprowadza na polski rynek nową oponę do samochodów osobowych – Advan Fleva V701. Nowość zaprojektowano z myślą o komforcie i bezpieczeństwie jazdy z dużą prędkością (opona produkowana wyłącznie z indeksem W i Y). Zastosowane rozwiązania gwarantują wysoką sterowalność pojazdu nawet na mokrej nawierzchni oraz wyjątkowo cichą jazdę.

Opona Yokohama Advan Fleva V701

Nowa opona Advan Fleva V701 to doskonała propozycja letnia dla miłośników dynamicznej jazdy, właścicieli aut sportowych czy tuningowanych. To najnowszy model flagowej serii ADVAN, stworzonej z myślą o samochodach wyścigowych. Dzięki nowym technologiom opona pozwala uzyskać wysoką kontrolę nad autem w trakcie szybkiej jazdy, na mokrej nawierzchni i na zakrętach. Model uzyskał najwyższą ocenę parametru hamowania na mokrej nawierzchni– klasę A – dla większości rozmiarów. Doskonała precyzja i sterowalność to zasługa układu szerokich nacięć na barku opony oraz stabilnej konstrukcji bloków bieżnika, zwiększającej sztywność opony. Udoskonalona konstrukcja zapewnia optymalną strefę kontaktu opony z nawierzchnią.

W produkcji nowego modelu wykorzystano specjalną mieszankę gumy, przeznaczoną do opon sportowych. Jednym ze składników jest olejek pomarańczowy, poprawiający elastyczność gumy, a w efekcie zapewniający większą powierzchnię styku opony z nawierzchnią. Dzięki kontroli nagrzewania, guma w ciągu kilku sekund przystosowuje się do szybkiej jazdy.

Advan Fleva V701 umożliwia pewne prowadzenie nawet podczas ulewnych opadów. Kierunkowy wzór bieżnika z licznymi krawędziami zapewnia przyczepność na mokrej i śliskiej drodze, a specjalnie zaprojektowane rowki odprowadzają wodę spod kół. Ryzyko aquaplaningu minimalizuje odpowiedni układ lameli uformowanych w kształcie zygzaków. Nowy model flagowej serii ADVAN ucieszy kierowców, dla których ważny jest nowoczesny design – oponę wyróżnia efektowna, agresywna rzeźba bieżnika.

Opona bardzo cicha. Generowany hałas zewnętrzny nie przekracza 67-69 dB, zwiększając komfort jazdy. Model produkowany jest wyłącznie w wersji z indeksem Y (max. prędkość 300 km/h) oraz W (max. prędkość 270 km/h), dostępny w rozmiarach od 205/55R15 88V do 265/30R19 93W.


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony Yokohama

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych