Aktualności, promocje...

Nowe opony letnie Firestone Roadhawk

Firestone wprowadził na europejski rynek oponę letnią Roadhawk. Nowy model, przeznaczony za równo do jazdy po mieście, jak też dłuższych podróży po autostradach, został zaprojektowany tak, aby zapewniał doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni i służył kierowcom jak najdłużej.

Opona osobowa Firestone Roadhawk auto

Kierowcy jeżdżący na zróżnicowanych trasach potrzebują opon zapewniających wydajność w każdych warunkach: na mokrych nawierzchniach, w korkach, podczas nagłego hamowania, a także przyspieszeń na drogach szybkiego ruchu. Potrzebują opon, na których zawsze mogą polegać. Nowe opony Firestone Roadhawk zostały poddane testom przez największy niezależny instytut TÜV SÜD i otrzymały prestiżowy certyfikat TÜV SÜD.

„Firestone produkuje opony od ponad stu lat, dlatego rozumiemy potrzeby kierowców i problemy jakie mogą pojawić się na drodze. Nowy model opony Firestone Roadhawk został zaprojektowany tak, by zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa i wytrzymałości w każdych warunkach podczas codziennego użytkowania” – mówi Jake Rønsholt, Managing Director, Consumer Business Unit w Bridgestone Europe.

Opona osobowa Firestone Roadhawk czoło

Najlepsze na mokrej nawierzchni
Nowy wzór bieżnika oraz specjalne komponenty zastosowanej mieszanki pozwoliły oponom Firestone Roadhawk osiągnąć najwyższy z możliwych poziomów przyczepności na mokrej nawierzchni. Opony mogą pochwalić się klasą A na unijnych etykietach, która informuje o przyczepności na mokrej nawierzchni. Poziom A oznacza zaś najwyższą wydajność w danej klasie opon. Tym samym Firestone Roadhawk pobiły wiele innych marek opon z sektora premium.

Najlepsze w hamowaniu na suchej nawierzchni
Testy przeprowadzone przez niezależny instytut TÜV SÜD dowiodły, że Roadhawk są najlepsze w swojej klasie także w hamowaniu na suchej nawierzchni. Opony osiągnęły dystans hamowania do 3 m krótszy od konkurencyjnych opon w swojej klasie.

Opona osobowa Firestone Roadhawk bok

Design stworzony z myślą o wytrzymałości
Opony Roadhawk zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić niezawodną jakość ogumienia przez cały cykl życia opony. Niezależne testy przeprowadzone przez TÜV SÜD udowodniły, że Firestone Roadhawk wyprzedza swoich konkurentów na mokrej nawierzchni po przejechaniu 20 tys. km. Model gwarantuje także równomierne zużycie bieżnika. Wskaźnik ten jest nawet do 20 proc. wyższy w porównaniu do swojej poprzedniczki – opony Firestone TZ300.

Firestone Roadhawk są dostępne w rozmiarze od 15 do 19 cali.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych