Aktualności, promocje...

Dostawcza nowość, opona Firestone Vanhawk 2

Samochody dostawcze oraz lekkie ciężarówki codzienne poddawane są wielu wyzwaniom. Ich kierowcy muszą się zmierzyć z częstą jazdą na krótkich odcinkach, korkami w mieście oraz manewrowaniem na ciasnych parkingach. W takich warunkach przydatne okazują się wytrzymałe opony, które nie tylko zapewniają dobre parametry, ale także zmniejszają zużycie paliwa. Właśnie tym potrzebom ma sprostać nowa generacja opony Vanhawk 2.

Opona dostawcza Firestone Vanhawk 2 auto

Wytrzymała i uniwersalna
Opona Vanhawk 2 kontynuuje podkreślaną także w przypadki swojej poprzedniczki tradycję trwałości i żywotności, dzięki którym zdobyła ona popularność wśród właścicieli vanów. Jednocześnie w porównaniu do niej zapewnia lepszą kontrolę na mokrej nawierzchni i zmniejsza zużycie paliwa. Połączenie tych zalet sprawia, że ta opona do lekkich samochodów ciężarowych jest trwała i uniwersalna, dając kierowcy całkowitą pewność na drodze, niezależnie od okoliczności.

Opona dostawcza Firestone Vanhawk 2 bok

Większa przyczepność i mniejsze opory toczenia
Dzięki udoskonalonemu wzorowi bieżnika, opona uzyskała symbol klasy B na etykiecie europejskiej (w skali od A – najwyższej do G – najniższej). Odpowiada on przyczepności na mokrej nawierzchni, która pozwala skrócić drogę hamowania oraz zapewnić lepszą kontrolę i bezpieczeństwo podczas jazdy w deszczu w porównaniu do swojej poprzedniczki. Większość konkurencyjnych opon dla samochodów użytkowych nie zbliża się wynikami do tego poziomu kontroli na mokrej nawierzchni.

Opona dostawcza Firestone Vanhawk 2 czoło

Aby uzyskać mniejsze opory toczenia udoskonalono mieszankę bieżnika, co zapewniło oponie awans do kategorii C oraz ograniczenie zużycie paliwa i zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych