Aktualności, promocje...

1 zł za power bank przy zakupie akumulatora - promocja

Zdarzyło Ci się kiedyś, że w krytycznym momencie twój smartfon przestał działać z powodu rozładowanej baterii? W takiej sytuacji najlepszą pomoc stanowi power bank, niewielkie mobilne urządzenie będące awaryjnym zasilaczem zdolnym do naładowania telefonu. Kupując akumulator Centra w sieci Point S UNIGUM, power bank otrzymasz za 1 zł. Promocja trwa od 08.02.2017 r.

1 zł za power bank przy zakupie akumulatora - promocja

Power bank to innowacyjne urządzenia działające na zasadzie mobilnej baterii, bezprzewodowej ładowarki dla urządzeń zasilanych z portów USB. Power bank wystarczy naładować podłączając go np. do komputera a później podpiąć kablem USB do urządzenia mobilnego zasilając w ten sposób jego baterię. Nasze smartfony rzadko wytrzymują na baterii więcej niż dzień i trzeba je regularnie ładować. Praktyczny power bank stanowi odpowiedź na dzisiejsze problemy użytkowników urządzeń mobilnych, którzy nie są zadowoleni z wydajności standardowego systemu zasilania. Jeżeli często podróżujesz, lubisz oglądać filmy podczas wielogodzinnej podróży pociągiem lub autobusem albo lubisz piesze wycieczki w góry, to power bank stworzony jest dla Ciebie. Wygrywasz na starcie, gdziekolwiek jesteś.

Zasady:
Klient, który dokona zakupu akumulatora Centra w jednym z oddziałów Point S UNIGUM otrzyma power bank w cenie 1 PLN. Prawo zakupu power banku w cenie z 1 PLN przysługuje za każdy zakupiony akumulator. Szczegółowe zasady promocji znajdują się w każdym z serwisów Point S UNIGUM.

Miejsce:
serwisy Point S UNIGUM

Termin:
od 08.02.2017 do wyczerpania zapasów power banków

Oficjalny plakat promocji "Wygrywasz na starcie power bank"

1 zł za power bank przy zakupie akumulatora - promocja - plakat


Źródło: UNIGUM
Udostępnij

promocja UNIGUM

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych