Aktualności, promocje...

Technologie Made in Japan i zimowe debiuty Yokohama

Podczas tegorocznych targów Inter Cars, odbywających się w dniach 22 − 24 września 2017 r. w Warszawie, japońska marka YOKOHAMA zaprezentuje najnowsze technologie stosowane w oponach do pojazdów wysokiej wydajności, wyścigowych i sportowych, a także modele na nadchodzący sezon zimowy.

Yokohama BluEarth Winter V905

Yokohama BluEarth Winter V905

Inter Cars 2017 to już 16 edycja jednego z najważniejszych spotkań branży motoryzacyjnej, z udziałem najlepszych producentów wyposażenia samochodowego, części zamiennych, narzędzi czy urządzeń warsztatowych. Udział w wydarzeniu tradycyjnie zapowiedziała japońska YOKOHAMA. Marka zaprezentuje najnowsze rozwiązania wykorzystywane w konstrukcji ogumienia premium, najlepsze flagowe produkty oraz zimowe nowości. Wśród zapowiadanych premier – najnowsza opona zimowa YOKOHAMA BluEarth Winter V905, dedykowana średnim i dużym autom osobowym i pojazdom typu SUV. To udoskonalona wersja flagowej W.drive V905, której mieszanka gumy została ulepszona o elementy japońskiej technologii przyszłości BluEarth. Nowy model wyróżnia bardzo dobra sterowalność na śniegu i doskonałe hamowanie na ośnieżonej i mokrej nawierzchni, a dzięki ulepszonej mieszance poprawiono parametry oporów toczenia i zużycia paliwa przez pojazd. Oprócz nowości na stoisku zaprezentowana będzie pełna gama opon zimowych, przeznaczonych pojazdów dostawczych – opona WY01, czy średnich i mniejszych aut – opona W.drive V903.

Yokohama Advan Sport V105

Yokohama Advan Sport V105

Yokohama Advan Fleva V701

Yokohama Advan Fleva V701

Yokohama GEOLANDAR AT G015

Yokohama GEOLANDAR AT G015

Rozwiązania wysokiej wydajności
Na stoisku YOKOHAMA zaprezentuje także najlepsze ogumienie letnie do samochodów osobowych, użytkowych i dostawczych, w tym flagowa seria ADVAN – dla aut o podwyższonych osiągach z bieżnikami ADVAN Sport V105 czy ADVAN Fleva V701 na czele, a także popularna seria GEOLANDAR – dedykowana SUV-om i pojazdom z napędem 4x4. Nie zabraknie tegorocznej nowości – całorocznej opony GEOLANDAR G015, docenionej za wszechstronność i pewność prowadzenia w każdych warunkach drogowych. To pierwsza całoroczna opona w ofercie YOKOHAMA, już entuzjastycznie przyjęta zarówno przez użytkowników miejskich SUV-ów jak i pojazdów terenowych.

Technologie na rzecz bezpieczeństwa
Na odwiedzających czekają eksperci YOKOHAMA, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące parametrów, eksploatacji czy wymiany opon. Przedstawiciele marki opowiedzą o innowacyjnych rozwiązaniach, opracowywanych przez japońskich inżynierów, a także stworzonej przez nich koncepcji opony przyszłości BluEarth – projektowanej z uwzględnieniem potrzeb środowiskowych i społecznych.

Tegoroczna edycja Inter Cars odbywać się będzie od piątku 22 września - do niedzieli 24 września, w godzinach 9.00-16.00 naBłoniach Stadionu PGE Narodowego, przy Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie. Stoisko marki YOKOHAMA ma numer 332, zlokalizowane jest w hali nr 3.


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony Yokohama

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych