Aktualności, promocje...

Hankook prezentuje nowatorskie koncepcje opon na targach IAA 2017

W 2017 r. firma Hankook będzie ponownie obecna na targach IAA we Frankfurcie. Zgodnie z obiecującym hasłem przewodnim tegorocznej wystawy motoryzacyjnej „Future Now” producent opon Hankook na swoim stoisku targowym pokaże technologie jutra.

Oprócz propozycji designu dla przyszłościowych koncepcji mobilności w centrum uwagi znajdą się również nowości z wyposażenia fabrycznego klasy premium oraz aktualna seria opon zimowych.

Zgodnie z hasłem przewodnim targów „Future Now”, także w 2017 r. firma Hankook będzie obecna na imprezie IAA z licznymi nowościami, opracowanymi z myślą o przyszłości. W dniach od 12 do 24 września 2017 r. producent opon klasy premium zaprezentuje się na 67. międzynarodowej wystawie samochodowej (IAA) w hali 8, na stoisku C26. W ciągu ostatnich lat firma Hankook ugruntowała swoją pozycję na europejskim rynku opon i jest dostawcą wyposażenia fabrycznego dla wiodących producentów pojazdów takich jak Audi, BMW, Ford, Mercedes-Benz, Opel, Porsche i VW. Odzwierciedleniem tej zmiany jest również otwarcie nowego centrum rozwojowego „Technodome” w Korei, oraz własnego, europejskiego ośrodka testowego opon zimowych w Finlandii „Technotrac”.

Hankook prezentuje nowatorskie koncepcje opon na targach IAA 2017

Tegoroczne stoisko firmy Hankook wpisuje się w ideę przewodnią targów IAA i koncentruje się na najnowszych trendach i rozwiązaniach. Oprócz nowości dla rynku opon letnich zaprezentowana zostanie również zaktualizowana seria opon zimowych. Przyjazna dla środowiska, wysokowydajna seria opon zimowych i*cept, która powstała z zastosowaniem specjalnej mieszkanki krzemionkowej z myślą o warunkach panujących w Europie Środkowo-Wschodniej, została poszerzona o kilka rozmiarów.

Na stoisku Hankook odwiedzający mogą na żywo przeżyć doświadczenie „Future Now” w symulatorze jazdy Next Driving Lab. Na dużym ekranie oferującym interaktywny widok 360 stopni można poczuć efekt futurystycznych opon koncepcyjnych „Ball Pin Tire”.

„Przyszłość jazdy zaczyna się już dzisiaj. Targi IAA to idealne miejsce do zaprezentowania aktualnych rozwiązań i postępu w branży samochodowej. Dla firmy Hankook jako producenta opon z segmentu premium jest to najlepsza możliwość na zaprezentowanie osiągnięć technicznych będących efektem jej globalnych działań w obszarze badań i rozwoju, oraz na udowodnienie ciągłej ewolucji przedsiębiorstwa”, mówi Ho-Youl Paem, szef Hankook Tire na Europę. Ponownie pojawią się również najnowsze opony koncepcyjne Flexup, Shiftrac i Autobine, które powstały we współpracy ze studentami projektowania z University of Cincinnati. Dzięki tym oponom koncepcje przyszłości stają się rzeczywistością – wspinają się pod górę i zmieniają tor bez zmiany kierunku jazdy, lub też automatycznie poszerzają ogumienie pojazdu, gdy konieczny jest transport większej liczby osób.

Goście stoiska targowego firmy Hankook mogą ponadto liczyć na dodatkowe atrakcje, a wśród nich wywiady i możliwość zdobycia autografów gwiazd klubu Borussia Dortmund, programu PS Profis i Sidneya Hoffmanna oraz obecnych pilotów serii wyścigowej DTM. Dla wszystkich fanów piłki nożnej na stoisku targowym Hankook wystawiony zostanie oficjalny puchar europejskiej ligi UEFA. Dodatkowe informacje można na bieżąco śledzić na stronie www.facebook.com/hankookreifen/ .


Źródło: Hankook
Udostępnij

Hankook opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych