Aktualności, promocje...

Subaru na oponach Yokohama Advan

Opony japońskiego koncernu YOKOHAMA zostały wybrane na oryginalne wyposażenie udoskonalonego SUBARU WRX STI. Montowanym fabrycznie ogumieniem będzie opona wysokich osiągów z flagowej sportowej linii – ADVAN Sport V105 w rozmiarze 245/35R19 89W.

Subaru na oponach Yokohama Advan Sport V105

Wybrana przez Subaru opona ADVAN Sport V105 została zaprojektowana z myślą o najwyższej klasy samochodach, cechujących się nieprzeciętnymi osiągami. Model wyróżnia wysoka wydajność, komfort i bezpieczeństwo jazdy. Wykorzystana w produkcji technologia „Matrix Body-Ply Structure”, przez wiele lat wypracowywana i sprawdzana na torach wyścigowych, gwarantuje stabilne prowadzenie sportowego pojazdu o dużej mocy. Solidna konstrukcja opony wzmocniona stalowym opasaniem zapewnia wysoką wytrzymałość podczas jazdy z dużą prędkością. Model ADVAN Sport V105 charakteryzują doskonałe właściwości jezdne na suchej i mokrej nawierzchni, skrócona droga hamowania oraz niski poziom hałasu.

ADVAN Sport V105 jest jednym z najbardziej docenianych na świecie modeli do aut osobowych z flagowej serii sportowej YOKOHAMA ADVAN. Wykorzystane technologie, stworzone przez japońskich inżynierów na potrzeby WTCC, pozwoliły m.in. zmniejszyć wagę opony (o około 5%), poprawić stabilność w zakrętach i zwiększyć odporność na przegrzewanie. Unikatowy skład mieszanki gumowej, z udziałem olejku pomarańczowego, redukuje opory toczenia, zwiększając oszczędność paliwa i zapewniając jednocześnie dobre osiągi. Opona ADVAN Sport V105 została wybrana do fabrycznego montażu przez producentów najbardziej prestiżowych marek, takich jak Mercedes czy Porsche.

Nowa wersja flagowego SUBARU WRX STI łączy nowoczesny styl i sportowy charakter. Napęd na cztery koła, elektroniczny system kontroli, większe opony i nowy układ hamulcowy to rozwiązania, które mają ułatwić prowadzenie pojazdu i zwiększyć bezpieczeństwo podróży. Premiera rynkowa zmodernizowanego modelu SUBARU miała miejsce 20 czerwca 2017 r.


Źródło: Yokohama
Udostępnij

opony Yokohama

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych