Aktualności, promocje...

Darmowy przegląd akumulatora w serwisach Point S UNIGUM

Już dzisiaj, 24 października 2016 r., stratuje trzecia edycja akcji Centra Mocy. W jej trakcie kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić akumulator w swoim samochodzie i odebrać kupon rabatowy na zakup nowego.

Jednocześnie każdy uczestnik, rejestrując się na portalu akumulator.pl, może stać się posiadaczem stylowej koszulki.

Darmowy przegląd akumulatora w serwisach Point S UNIGUM

Akcja Centra Mocy cieszy się dużym powodzeniem. Tylko w zeszłym roku z możliwości badania akumulatora skorzystało kilka tysięcy kierowców.

Akcja potrwa do 30 listopada 2016 r. Kierowcy biorący w niej udział, będą mogli wybrać jeden z kilkuset punktów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Centra Mocy to miejsca, które zajmują się dystrybucją akumulatorów i ich profesjonalną diagnostyką. W akcji biorą udział wszystkie oddziały Point S UNIGUM

Dzięki bezpłatnemu badaniu (przy użyciu specjalistycznego testera), każdy uczestnik akcji pozna stan swojego akumulatora jeszcze przed nadejściem zimy.

– Niskie zimowe temperatury nie sprzyjają akumulatorom, a pierwsze mrozy unieruchamiają co roku wiele pojazdów. Stąd pomysł na Centra Mocy. To już trzecia edycja akcji, która pomaga kierowcom w utrzymaniu dobrej kondycji źródła zasilania ich pojazdów, jeszcze przed prawdziwymi mrozami– mówi Mariola Michalczyk, marketing manager Exide Technologies S.A.

Po zakończonym badaniu każdy kierowca otrzyma wypełnioną przez sprzedawcę lub mechanika naklejkę diagnostyczną, która potwierdza badanie. Do wyników dołączony zostanie kupon rabatowy na zakup nowego akumulatora marki Exide lub Centra. Wysokość każdego rabatu jest ustalana indywidualnie. W tym roku uczestnicy mogą spodziewać się też dodatkowych upominków:

– Każdy kierowca, który sprawdzi swój akumulator, będzie mógł zamówić specjalną koszulkę, w odpowiednim rozmiarze oraz z wybranym przez siebie hasłem. To nagroda gwarantowana i podziękowanie za udział w akcji Centra Mocy– mówi Mariola Michalczyk z Exide.

Aby otrzymać koszulkę, wystarczy zarejestrować się na portalu akumulator.pl w zakładce Centra Mocy. Koszulki będzie można odebrać po zakończeniu akcji w Centrum Mocy, w którym odbyło się badanie akumulatora.

Centra Mocy jest cyklicznie organizowaną akcją, której głównym celem jest budowanie świadomości w zakresie obsługi akumulatorów, zapobieganie zimowym awariom akumulatorów i bezpieczeństwo ich użytkowników.

Centra Mocy Point S UNIGUM
zapraszają na bezpłatną diagnostykę akumulatora.


Źródło: Centra
Udostępnij

akumulatory Centra promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych