Aktualności, promocje...

Firestone przedstawia nowe opony Destination Winter

Firestone rozszerza linię opon Destination HP o nowo zaprojektowaną wersję zimową –Destination Winter. Dla właścicieli SUV-ów oznacza to najlepsze w tej klasie opon właściwości jezdne i komfort prowadzenia auta w każdych zimowych warunkach pogodowych.

Letnie opony Firestone Destination HP, przeznaczone dla samochodów miejskich oraz małych i średnich SUV-ów, trafiły na rynek w 2014 roku. Konkurencyjna oferta, o typowym dla Firestone doskonałym stosunku jakości do ceny, promowała wysoki poziom kontroli nad pojazdem na mokrej nawierzchni, długie przebiegi oraz doskonałą stabilność i wygodę prowadzenia samochodu. Sprzedaż opon przekroczyła wszelkie oczekiwania. Jednak, kiedy przyszedł czas, by zmienić opony na zimowe, stali użytkownicy produktów marki Firestone, a także kierowcy przyciągnięci nową ofertą, nadal nie mieli możliwości wyboru specjalistycznych opon do SUV-ów – aż do teraz.

Opona Firestone Destination Winter

Nie do pokonania w zimie
Inżynierowie Firestone oparli projekt opon Destination Winter na wzorze bieżnika popularnych opon Winterhawk 3, dostosowując go do szerszych rozmiarów ogumienia przeznaczonego dla SUV-ów. Opony Winterhawk 3 osiągają doskonałe wyniki w testach ADAC. Otrzymały między innymi drugą najwyższą ocenę za ogólne osiągi w warunkach zimowych w testach, w których konkurowały z najdroższymi oponami najwyższej jakości. Wewnętrzne testy opon Destination Winter potwierdziły, że osiągają one najlepsze wyniki na śniegu w swojej klasie. Co więcej, dzięki sprawdzonemu bieżnikowi i zaawansowanej mieszance gumowej NanoProtechTM uzyskały na etykiecie UE ocenę „B” w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni. Jest to najlepsza rekomendacja na europejskim rynku dla kierowców przygotowujących się do zakupu opon zimowych klasy średniej.

Opony Destination Winter to idealne połączenie dobrych osiągów i korzystnego stosunku wartości do ceny. Cechy te są ważne dla użytkowników opon Firestone, którzy są młodzi duchem, ale dokonują mądrych wyborów.

Firestone z optymizmem patrzy w przyszłość zarówno letnich, jak i zimowych opon Destination. Firma przewiduje dalszy wzrost w segmencie SUV-ów klasy średniej. Europa stale się urbanizuje, a wszyscy producenci samochodów innych niż luksusowe planują wprowadzenie do swoich ofert takich pojazdów. SUV-y klasy średniej do 2021 roku mogą roku stanowić ok. 20 proc. rynku nowych samochodów w Europie, dzięki czemu zwiększy się zapotrzebowanie na wysokiej jakości opony letnie i zimowe o dobrym stosunku jakości do ceny.

Opony Firestone Destination są dostępne w całej Europie w 13 kluczowych rozmiarach odpowiednich dla 16- i 17-calowych obręczy, które pasują do większości obecnie użytkowanych modeli SUV niższej klasy.


Źródło: Firestone
Udostępnij

Firestone opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych