Aktualności, promocje...

Michelin nagradza tego lata - promocja

W okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2016 zakup każdej opony Michelin Axiobib, Megaxbib, Machxbib, Cerexbib oraz Kleber Topker nagradzany jest bonem Sodexo o wartości do 450 zł. Opony Michelin oferują trwałość, odporność na uszkodzenia, zmniejszone zużycie paliwa i mniejsze ugniatanie gleby!

Michelin nagradza tego lata - promocja

Czas trwania promocji:
24.06 do 31.08.2016

Miejsce:
sieć serwisów Point S UNIGUM

Zasady:
Uczestnicy, którzy dokonają zakupu produktów promocyjnych czasie trwania promocji i poprawnie zarejestrują się na www.michelin-agro-campaign.eu otrzymają bon Sodexo. Wartość bonu dotyczy zakupu jednej opony. Kampania nie łaczy się z innymi kampaniami organizowanuymi przez Michelin

Nagrody:
Bon Sodexo 330 zł za zakup opony o srednicy osadzenia mniejszej lub równej 30 cali: Michelin Axiobib, Michelin Machxbib, Michelin Megaxbib, Michelin Cerexbib i Kleber Topker.
Bon Sodexo 450 zł za zakup opony o srednicy osadzenia większej niż 30 cali: Michelin Axiobib, Michelin Machxbib, Michelin Megaxbib, Michelin Cerexbib i Kleber Topker.

Opony Michelin Agro

Regulamin promocji znajduje się na www.michelin-agro-campaign.eu


Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych