Aktualności, promocje...

Specjalna akcja promocyjna na opony rolnicze i agroprzemysłowe

Kup opony rolnicze lub agroprzemysłowe Michelin Ultraflex, Michelin Compact Line, Kleber lub Taurus i odbierz jedną ze wspaniałych nagród.

Specjalna akcja promocyjna na opony rolnicze i agroprzemysłowe

Użytkownicy, którzy zakupią w okresie od 01 kwietnia do 30 listopada 2016 opony rolnicze lub agroprzemysłowe w promocji, otrzymają atrakcyjne nagrody. Warunkiem otrzymania nagrody jest wypełnienie formularza na odpowiedniej stronie www oraz załączenie do formularza kopii faktury zakupu opon. Akcja przeznaczona jest dla użytkowników końcowych i dostępna jest w serwisach Point S UNIGUM


Promocja Benefit Michelin Ultraflex

Promocja Benefit Michelin Ultraflex

Benefit Program - Michelin Ultraflex
ULTRAFLEX to bez wątpienia jedna z technologii pozycjonujących produkty MICHELIN na najwyższym poziomie jakości. Innowacyjna konstrukcja z elastycznymi bokami zwiększa kontakt z podłożem, gwarantuje ochronę gleby i niepowtarzalną mobilność. Opony wykonane w tej technologii mogą pracować na niskim ciśnieniu, nawet w przypadku wysokiego obciążenia. Szybkość pracy jest większa, a zużycie paliwa niższe. Największą korzyścią z ich użytkowania jest jednak maksymalna ochrona gleby.
W okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2016 r. kup opony MICHELIN z technologią ULTRAFLEX, a wraz z oponami najwyższej jakości otrzymasz niezwykłe nagrody marki Apple: iPhone 6S, iPad mini 4 Cellular lub iPod Touch! Michelin XeoBib Michelin YieldBib Michelin CerexBib Michelin AxioBib Michelin SprayBib.
Strona akcji promocyjnej:http://www.michelin-benefit2016.eu/pl/Promocja Benefit Compact Line

Promocja Benefit Michelin Compact Line

Benefit Program - Michelin Compact Line
Michelin Compact Line to bogata gama opon przeznaczonych do maszyn najczęściej używanych do prac budowlanych, inżynieryjnych, drogowych, polowych i ziemnych. Kup opony z gamy opon Compact Line w okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2016r., i w zależności od wartości zakupu, wybierz nagrodę. Jeżeli wartość zakupu z faktury będzie równa lub wyższa od podanych przedziałów, będziesz mógł wybrać jedną z nagród z danego przedziału!
Strona akcji promocyjnej:http://www.michelin-benefit2016.eu/pl/Promocja Benefit Kleber

Promocja Benefit Kleber

Benefit Program - Kleber
W okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2016 r. kup opony rolnicze Kleber TOPKER, GRIPKER, FITKER, TRAKER, SUPER G, SUPER VIGNE lub SUPER 3 i odbierz jedną ze wspaniałych nagród! Jeżeli wartość zakupu z faktury będzie równa lub wyższa od podanych przedziałów, będziesz mógł wybrać jedną z nagród z danego przedziału!
Strona akcji promocyjnej:http://kleber-benefit2016.eu/pl/Promocja Benefit Taurus

Promocja Benefit Taurus

Benefit Program - Taurus
W okresie od 1 kwietnia do 30 listopada 2016 r. kup opony rolnicze Taurus POINT 8, POINT 70, POINT 7 SPECIAL, POINT 65, RC 95 i nową Point HP do maszyn rolniczych i wybierz jedną ze wspaniałych nagród! Jeżeli wartość zakupu z faktury będzie równa lub wyższa od podanych przedziałów, będziesz mógł wybrać jedną z nagród z danego przedziału!
Strona akcji promocyjnej:http://taurus-benefit2016.eu/pl/Źródło: Michelin
Udostępnij

Michelin opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych