Aktualności, promocje...

Mistrzowska Loteria Continental rozstrzygnięta!

Ponad dwa miesiące promocji, setki wypełnionych zgłoszeń oraz 200 szczęśliwców, którzy pojadą na mecze reprezentacji polskiej na UEFA EURO 2016 - tak w kilku słowach można podsumować Mistrzowską Loterię Continental.

Mistrzowska Loteria Continental rozstrzygnięta!

Ostatnie, dziesiąte losowanie Mistrzowskiej loterii Continental odbyło się 19 maja 2016 roku.

Z przyjemnością obserwowaliśmy duże zainteresowanie Mistrzowską Loterią Continental. To dowód, że nasi klienci są nie tylko fanami bezpiecznej i komfortowej jazdy, ale również prawdziwymi miłośnikami narodowej dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Wszystkim zwycięzcom życzymy wyjątkowych emocji, bezpiecznego podróżowania i dobrej zabawy podczas UEFA EURO 2016 –powiedziała Ewa Ostapczuk-Wasilewska, Media and Communication Manager Continental Opony Polska.

Od 15 marca do 18 maja 2016 roku klienci Continental, producenta opon i wiodącego dostawcy rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, mogli wziąć udział w specjalnej akcji dla kibiców. Hasłem „Gdy liczy się wygrana, możesz liczyć na nas!” firma zachęcała kierowców do zakupu i wiosennej wymiany opon oraz wzięcia udziału w loterii. Wszyscy, którzy kupili komplet czterech opon Continental do samochodów osobowych lub terenowych, mogli wygrać bilety na mecze reprezentacji podczas UEFA EURO 2016 oraz atrakcyjne zestawy kibica. Ponadto, wszyscy uczestnicy loterii mogli skorzystać ze specjalnej promocji – bonów na zakupy w sklepach InterSport.


Źródło: Continental
Udostępnij

Continental opony promocja

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych