Aktualności, promocje...

Opony Barum w nowym rozmiarze

Oferta opon przeznaczonych do regionalnego i dalekobieżnego transportu dystrybucyjnego została poszerzona o opony Barum BF 200 R na oś prowadzącą oraz Barum BD 200 R na oś napędową w rozmiarze 315/70 R 22.5. Produkty linii 200 R charakteryzują się wydłużonym okresem eksploatacji oraz znakomitą wytrzymałością.

Rodzina opon Barum 200R została uzupełniona o modele BF 200 R na oś prowadzącą i BD 200 R na oś napędową w rozmiarze 315/70 R 22.5. Obie opony gwarantują długie przebiegi i bezpieczeństwo jazdy. Dzięki zastosowaniu udoskonalonej mieszanki gumowej i nowej rzeźby bieżnika opony zapewniają długą eksploatację zarówno na długich trasach, jak i w transporcie regionalnym.

Opony Barum BF BD

Nowy wzór bieżnika = jeszcze większa trwałość
Zarówno w oponie BF 200 R przeznaczonej na oś prowadzącą, jak i w modelu BD 200 R na oś napędową, zastosowano nową geometrię bieżnika. Pozwoliło to uzyskać efektywne zużycie paliwa oraz zachować pełne właściwości jezdne nawet podczas jazdy w trudnych warunkach pogodowych. Nowa mieszanka bieżnika pozwala na bezpieczne prowadzenie na mokrej nawierzchni przy zachowaniu optymalnej trakcji. Ponadto model BF 200 R wyróżnia homologacja M+S, natomiast opona BD 200 R oprócz oznaczenia M+S posiada symbol 3MPSF (trzech szczytów górskich i płatka śniegu), co oznacza, że może uzyskać lepsze osiągi na błocie czy śniegu.

Ponadto cała gama Barum 200 R dzięki wzmocnieniu stalowego opasania odznacza się wyjątkową wytrzymałością. Natomiast bieżnikowalny karkas pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji opon, co wpływa na efektywność kosztową floty pojazdów.


Źródło: Continental
Udostępnij

Barum opony

Awaria w trasie? Zadzwoń! Mobilny Serwis Opon!   Toruń 604 216 516    Chojnice 664 96 68 29

kim jesteśmy

Point S UNIGUM to sieć profesjonalnych serwisów ogumienia i szybkich napraw, dostarczająca towary i usługi w konkurencyjnych cenach, z gwarancją najwyższej jakości ich wykonania.

serwis mobilny

Mobilny Serwis Opon, Mobilna Wulkanizacja Toruń i Chojnice, to w pełni wyposażone pojazdy, świadczące usługi naprawy i wymiany wszystkich rodzajów opon w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu.

Zaloguj

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych